Vectra c almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar yardım lütfen!

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olabilir çoğu söylediğiniz haklı ama piyasa öyle demiyor satış yavaş oldumu işi bozuyor işte

GT-I9300 cihazımdan gönderildi now Free

kazım uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel vecra (C) kasa

merhabalar.ben yaklaşık 14 ay önce 2003 model 1.8 NB comfort modeli aldım.banada bilen bilmeyen aman alma ,sorunları çok dediler ama hala bir sorununu görmedim.müthiş güçlü ve az yakıyor.sadece binenlerden ve bilenlerden fikir al.ben çok menmunum.

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her pahalı araba elbette iyi olmayabilir ama sen arabanın iyisini ucuza alamazsın mümkünu yok artık millet uyandı arabası temizse ona göre para çekiyor interneti araştırın ayni model aynı renk araçların bazılarının arasında 8 10bin tl bile oynar

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her pahalı araba elbette iyi olmayabilir ama sen arabanın iyisini ucuza alamazsın mümkünu yok artık millet uyandı arabası temizse ona göre para çekiyor interneti araştırın ayni model aynı renk araçların bazılarının arasında 8 10bin tl bile oynar

Milletin uyandığına kesinlikle katılıyorum, aracın boyalı kısmında boya kaportaya kadar astar dahil soyulur, pürüzsüzce zımparalanır, astar ve boya fabrikasyon ölçekli atılır. Son adım yıla göre aşındırmadır, 2-3 seans pasta cila atılır ve boyalı arabamız nokta boya olmayan arabamıza dönüşür. Hasar kayıtsız araçlarda dönen dümenlerin bir kısmı budur. Afyonda bir adam benim arabamın aynı renklisini ankaradan 14bin liraya alıp afyonda 18bin liraya sattı, komple boyalı olduğunu biliyorduk aracın ancak 2 parça diyerek satıldı araç, alan kişi de bir kaç yere gösterdi hani :D
Yüksek fiyat gün itibariyle malın kusurunu saklamada yeni bir taktiktir, her malın bir ederi var , astra H 25bin iken astra G ye beni öldürsen o kadar vermem.

DjRize53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
23-24 milyara vectra bulun o dediginizden bende alicam ne cok seviyorsunuz bol dan sallamayi iki dakka bi girip bakn internete

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Milletin uyandığına kesinlikle katılıyorum, aracın boyalı kısmında boya kaportaya kadar astar dahil soyulur, pürüzsüzce zımparalanır, astar ve boya fabrikasyon ölçekli atılır. Son adım yıla göre aşındırmadır, 2-3 seans pasta cila atılır ve boyalı arabamız nokta boya olmayan arabamıza dönüşür. Hasar kayıtsız araçlarda dönen dümenlerin bir kısmı budur. Afyonda bir adam benim arabamın aynı renklisini ankaradan 14bin liraya alıp afyonda 18bin liraya sattı, komple boyalı olduğunu biliyorduk aracın ancak 2 parça diyerek satıldı araç, alan kişi de bir kaç yere gösterdi hani :D
Yüksek fiyat gün itibariyle malın kusurunu saklamada yeni bir taktiktir, her malın bir ederi var , astra H 25bin iken astra G ye beni öldürsen o kadar vermem.

Mert yanlış anlama fakat araba işi birazda tercih meselesi. Arkadaşım 2004 astra H 1.6 twinport bel altı boyalı 22.000 verdi, bende 2004 astra G yi 22.700 verdim. ve galeri 22750 verdi ben kullanıcıya satmayı tercih ettim. billet bu parayı veriyorsa demekki 3 aşağı 5 yukarı piyasası bu şekilde. sonuçda bi aracın fiyatını bizim gözümüzdeki değil, piyasadaki değeri belirliyor.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar Vectra c 2004 comfort 96 binde sanruff hariç full araçta yok yok çok temiz kazası değişeni olmayıp sadece sol ön çamurluk boyalı. LPG yok 26 bin tl. Kullanan arkadaşlardan bilgi almak istiyorum kronik sorunu varmıdır bu araçların vs vs SAYGILAR

İçine sindiyse , hoşuna gittiyse ve o parayı verdıkten sonra gozun kalmayacaksa , arabana zevk ıle bıneceksen , bence sorma bıle al ;)
Arabanın ederi diye bişey yoktur , senın ısteklerın ve butçen vardır , gerisi hikaye...
Yok astra 22 edermi o 15 edermi , eder neden etmesin ...
hoşuma giderse ve param varsa şahıne 20 mılyar bıle verırım... ;)

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İçine sindiyse , hoşuna gittiyse ve o parayı verdıkten sonra gozun kalmayacaksa , arabana zevk ıle bıneceksen , bence sorma bıle al ;)
Arabanın ederi diye bişey yoktur , senın ısteklerın ve butçen vardır , gerisi hikaye...
Yok astra 22 edermi o 15 edermi , eder neden etmesin ...
hoşuma giderse ve param varsa şahıne 20 mılyar bıle verırım... ;)

Evet ... Tamamıyla bütçe ve tercih meselesi. Bence araçta ciddi bir hasar yoksa boyaya falan takılmamak lazım. Bence en önemlisi aracı alırken için ısınması lazım. Alırken içine sinmiyorsa birdaha o araçtan hayatta zevk alamazsın.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben millet 25 26 araba satarken 24 aldım. şimdi olay araştırmaktan geçiyor ama kimse tutupta demesinki 23 falan vectra veriyorlar. doğru veriyorlar ama ya pert yada motor bitik.
bugün istanbuldan kalkıp sakaryaya gittim araba bakmaya. 2007 model comfort arabada değişen yok 2 3 parça boya var. buraya kadar herşey normaldi. aracın motorunu bir açtık üfleme aksırma tıksırma yok ama arabanın üst kapağı arızalı dedi çıktı ustalar. yahu nasıl üst kapak arızalı olur falan derken arabanın yağ çubuğunu çekince araba yarım dakika geçmeden aptal aptal çalışıyor. 500 600 lira masrafı var dediler. direk soğudum zaten arabadan. işin ilginç kısmı arabanın çekişinde gidişinde bir sıkıntısıda yoktu. yani ucuz etin yahnisi pahalı olur deyip ucuz arabadan da kaçmamak lazım. pahalı ne arabalar gördüm eniştemlerin dükkanda ama arabanın edebiyatı kaymış ucuz arabalarda gördüm karşısına geç saçını tara. motoru saat gibi...