vectra c teyp cd okuma sorunu

NighTr@ceR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evt cızırtılı ses veriyo arada motor sesini hoparlorlere veriyor tavsiye etmem

ayhanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ok arkadaşlar anlaşıldı orjinal cd lere para vercez inat ettim teybi değiştirmicem.

Yiğit18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk başlarda bende hiç okumuyordu, transmitter aldım bir süre kullandım hala duruyor,geçenlerde düşük hızda track olarak 5-6 cd çektim kendi pc mde, çalıştı cd çalar,yalnız devamlı değil çalışma durumu bazen çalıyor bazen hata veriyor

NighTr@ceR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkinin çalışmama gibi bi durumu yok orjinal cd leri çok güzel çalıyo ama benim çektiklerimi çalmıyo :S

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
daha öncedende yazmıştım bu böyle bir şey alacaksanız teflon tabanalı denilen tabanı siyah cd lerden alıp cekiniz. Deneyimle sabittir.

aSuRa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu cd durumu ile benim de sıkıntım var. Kendi kopyaladığım cd'leri dinliyorum. Kullandığım cd'ler arkası siyah olanlar fakat surekli cd değiştirmek hiç hoşuna gitmiyor ve mp3 player kullanmak istiyorum. Sonuçta cd'leri okuduktan sonra oluşan "audio" hoparlöre gelmeden mutlaka bir amplifier'a uğruyor. Işte tam buradan bir aux giriş olusturulabilir... Bunu işinde iyi birisi ile yapmayı düşünüyorum. Zaman olarak birşey söyleyemem ama yaparsam haberiniz olur...

yturkeli1977

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
windows medya player ile cd yazarsanız ve en fazla 15-16 şarkı atarsanız okuyor.ben denedim işe yarıyor.nero ile yaptıklarımı okumadı.

mbuğra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu hortlatmak istemem ama eğer hala sorun çözülmediyse, farklı bir cd yazıcıda kayıt yapın. Benim evdeki cd yazıcıda da aynı problem varmış fakat ben de önce arabadaki cd okuyucudan kaynaklanıyor sandım. Problemi anladıktan sonra dvd yazıcımı kullanarak cdlere kayıt yapmaya başladım. Aracımda cdr 2005 var ve bu şekilde sorunsuz okuyor. Bir de cdlerin içine en fazla 15-16 parçayı yavaş yazdırarak atmanı tavsiye ederim.

edit:imla

Son düzenleme: