vectra c teyp cd okuma sorunu

spedyy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meslek olarak ben elektrikle uğraşıyorum yapmadım daha doğrusu yapamadım en yakın zamanda yapmayı düşünüyorum

NighTr@ceR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz riskli bi işe benziyor bence gerekmez çakmaklığa takılan fm aletlerinden almak daha mantıklı

spedyy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
riski var mi yok mu bilemem ama .fm transmiter de görür işinizi.ama yine de en yakın zamanda denemeyi düşünüyorum

NighTr@ceR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
szn aracınızdaki orjinal teyip mi orjinalse nası cd çektiğinizi yazarsanız sevinirim belki ben yanlış yazdrıyorumdur

spedyy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nero yu kullanarak track yapıyorum kaliteli cd de 16 -17 parça alıyor

NighTr@ceR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaliteli cd derken marka nedir ben rubenis ve princoda denedim 6-7 tane hiçbirini çalmadı

ayhanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar peki fm transmitter hakkında yorumunuz ne? bende ne yaptıysam cd leri ya okumuyo yada çok takılıyı tad vermiyor. bu transmitterlar istanbulda sağlıklı olmaz fm kanallar karışır diye okudum ama siz ne dersiniz ya da daha kesin başka bi aparat bilen var mı. arabaya o kadar tesisat koydum bu cd olayını hiç aklıma bile getirmedim ızdırat oldu....

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fm transmitteri boşverin hiçbiri CD gibi tat vermiyor.Hatta şunu diyim.Bir şarkıyı MP3 formatında da dinliyorum Track formatında da ama Track formatı her zaman daha temiz ve tam ses veriyor.Mp3 te bazı sesler yutuluyor gibi geliyor bana.