vectra c teyp cd okuma sorunu

NighTr@ceR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2004 vectra c aracım var yeni aldım ne kdr cd cektiysem okumadı sadece orjinal cdleri okuyor aracı kullananlar varsa nasıl çektiklerini söylerlerse sevinirim bi püf noktası falan varmıdır

Son düzenleme:

ayhanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de 2001 vectra b var bende yeni aldım torpido da 4 lü changer var ama aynı dert bende de mevcut orjinleri sorunsuz okuyo benim yazdığım cd leri okumuyo tesisatçıya götürdüm gözünü falan temizlettim olmadı en sonunda o da kabullendi ve orjinal cd ya da yeni güzel bi teyp alcaksın dedi. ben de aracın görüntüsünü bozmak istemiorum zaten sonradan takılan teypler kumanda tablosunu ve yol bilgisayarı ekranını tanımıyor. bende bu soruna bi çözüm arıyorum bulursanız lütfen beni de bilgilendirin.

gkozcan

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Dostlarım ;
Arabanızda mp3 çalarmı var ? Eğer mp3 çalar varsa sizin yaptığınız cd ler çalmıyorsa sizin kayıt metodunuzdan kaynaklanabilir ? Diyelim internetten müzikleri mp3 olarak indirdiniz bunları nero veya ashampo gibi programların cd yazdırma programlarıyla müzik cd si yap diyerek yazdırırsanız ve yazdırma hızını yavaş tutarsanız problem olmayacağını umarım ?

Saygılar

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizin aracınız Track CD leri okur.Eğer mp3 cdleri takıyorsanız okumaz.Bendeki orjinal ya da değil Track CD lerin hepsini okur.

spedyy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizin aracınız Track CD leri okur.Eğer mp3 cdleri takıyorsanız okumaz.Bendeki orjinal ya da değil Track CD lerin hepsini okur.
veya aux girişi yapmalısınız
(Alman Sürüm--- İngilizce Versiyon)
cdr_2005.jpg

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayrettin abi şu aux yapma işi süper olur:D. Yapan var mı?

NighTr@ceR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yavaş hızda neroda müzk cd yapıyorum yne çalmıyo siemens yazıyo benimkinin üstünde bazı benim çekmediğim orjinal olmayanlarıda okuyo ama benim çektiğimi okumuyo malesef

spedyy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
. Öncelikle arabadan Radyo almak ve alt tarafı (bootom açık) var sayısı:
platine_1_g_en.jpg

Kırmızı Oval işaretleri Radio CD-Bölüm bağlanır konektörü
Radio mainboard.
2. Sonraki Resim size nerede ve sol için normal esnek tel lehim doğru bir zemin kanal görebilirsiniz:
platine_2_g_en.jpg

(Özür dilerim) resim bulanık
3. telin diğer ucu normal bir "3,5 Klinke Buchse için" () İngilizce adını bilmiyorsanız bağlamak:
Radio-Klinke_g_en.jpg

4. sonunda bazı ekstra işler:
Bir dış ses-Sinyal koymak radyo CD-Bölümünün bağlantı kullanıyorsanız bu yöntemle. Bu Radyo CD-Mode böylece size sinyal duyabiliyorum koşmak anlamına gelir. Tek yolu, CD-moduna bu radyo almak için bir kompakt disk koymak ve o oynuyor. buna sadece sessizlik ile 74 dakikalık tek bir parça içeren bir CD oluşturmak için. Bu herhangi bir Audio-Editör (I ile yapabileceğiniz Magix Audio Deluxe 2005) kullanılmıştır. senin mp3 çalar yeni "Silence-CD", müzik çalarınızı takın koymak zorunda koşma almak için "3,5 mm Klinke Buchse":) ve play butonuna basın. CD başından itibaren oynamaya başladığı zaman her 74 Dakika küçük bir mola olacak. Bir radyo kontrol varsa ve eğer orada trafik bilgisi, işine olacak uzaktan direksiyon üzerinde kullanabileceğiniz gibi eğer normal bir CD oynadı.
Umarım bu sizin için çok çalışacaktır. Herhangi bir garanti bu telsiz ile çalışacaktır veremem değil.TOLGA tanidiğin iyi bir elektronikçi varsa bu şekilde çok kolay yapabilir veya sanayide iyi bir ototeyir bağlantısında anlayan usta

spedyy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu bilgileri buradan bulmuştum-www.css-haupt.de/Vectra / english.html