vectra c safir siyah (soft mod)

vectra34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah nazardan saklasın süper olmuş.bence iki eksiği var yan cıtalar krom rengi ve stoplar karartma okadar...nazarlanmasın dikkat et...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön farların içini yani tasını siyaha boya boyatmışken halka tak angel yaptır farları o kaşları çıkart süper olur ön bakışı..

aynalara yarı krom kaplama yaptırabilirsin ama türkiyede varmı bilmiyorum çok yakışıyor bende öbür ay ebaydan alıcam aynanın yarısı krom yarısı normal boyalı görünüyor

tek o kaşları beyenmedim zaten kare far o kaşlar ince uzun farlara kızgın bakış havası katıyorda bizim araçlarda şaşkın bakışı havası katıyor :)..

genel olarak araban çok güzel nazar değmesin güle güle bin...

dj_burkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese teşekkür edrim arkadaşlar..yorumların hepsi birbirinden değerlii..elleriniz dert görmesin..

enjoysport39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARAKDSIM BENDEDE C VARDA FARLARINDA KAŞ MI VAR ANLAYAMADIM BI RESIMDE VAR GIBI BI RESIMDE YOK GIBI EGER VRSA NERDEN ALDIN YARDIMCI OLURSAN COK SEVINRIM sende_seversin_39@hotmail.com

dj_burkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tşkr volkan kardeşim..bu arada senin araçta gayet şık ve alımlı oldu..iyi günlerde kullanman dilekleri ile...

dj_burkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARAKDSIM BENDEDE C VARDA FARLARINDA KAŞ MI VAR ANLAYAMADIM BI RESIMDE VAR GIBI BI RESIMDE YOK GIBI EGER VRSA NERDEN ALDIN YARDIMCI OLURSAN COK SEVINRIM sende_seversin_39@hotmail.com

kaş var fakat..fiber veya plasitik malzeme değil..yazı yazılan bildiğimiz yapıştırma mat siyah bantlardan çektirdim..

skydive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yayların hayırlı olsun... Kazasız belasın mutlu günlerde 1ooo :) Kara şimşek olmuş