vectra c safir siyah (soft mod)

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra ya siyah yakisiyo yaw ;) aracin cok guzel kazasiz belasiz kullan... syron lastiklerden memnun musun? bende bi jant falan dusunuyorum da ucuz fakat guzel lastik ariyorum :)

dj_burkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra ya siyah yakisiyo yaw ;) aracin cok guzel kazasiz belasiz kullan... syron lastiklerden memnun musun? bende bi jant falan dusunuyorum da ucuz fakat guzel lastik ariyorum :)

tşkr..syron lastiklerden oldukça menmunum..sessiz ve yol tutuşu oldukça iyi..
tavsiye ederim..bugün aracıma 4 cm h&r yay taktırdım..esneklik olarak inanın arkadaşlar araç normal halinden daha esnek ve ayrıca oldukça sessizleşti..kasis ve tümseklerden geçerken oldukça rahat..açıkçası çok menmun kadlım..tabikii aracın görüntüsü de cabası..
tüm yorumlar için herkese ayrı ayrı tşkr ederim..

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende hr taktırmıştım hayırlı olsun.çok ideal düşürüyor.yalnız birşey soracağım.Benim aracın ön taraf arkaya göre 1 parmak fazla düştü sende de aynımı acaba?

dj_burkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende hr taktırmıştım hayırlı olsun.çok ideal düşürüyor.yalnız birşey soracağım.Benim aracın ön taraf arkaya göre 1 parmak fazla düştü sende de aynımı acaba?

tşkr ederim, ben çok menmun kaldım ..aynen dediğin gibi ön arkadan bir cm kadar daha fazla düştüü..ama ben o sorunu bagaja büyük bir bass kabini yaptırarak aşacağım..2 adet 38 lik for-x takmayı düşünüyorum..sanırım kabinle birlikte yeterli ağırlığı yapar..

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tşkr ederim, ben çok menmun kaldım ..aynen dediğin gibi ön arkadan bir cm kadar daha fazla düştüü..ama ben o sorunu bagaja büyük bir bass kabini yaptırarak aşacağım..2 adet 38 lik for-x takmayı düşünüyorum..sanırım kabinle birlikte yeterli ağırlığı yapar..
Arkaya opc line tampon altınıda tavsiye ederim çift krom egzostla senin arabada güzel durur,krom jantlarlada bütünlük sağlar

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opc line bende tavsiye ederim cok yakisiyo bence

resim029hu5.jpg