vectra c kullananlar yardım

dontsmoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende vectra c 2003 1.6 comfort var.
Avantajları;
vergisi 283 tl yıllık.
komforu gayet iyi(virajlara girişi yol tutuşu yakıtı(lpg-kendim taktırdım brc 55 litre simit)
8 hava yastığı,yağmur sensörü,cruise control(hız sabitleme),yol bilgisayarı(ingilizce benimki daha türkçe olanına şahit olmadım),4 cam elektrikli,lastik basınç sensörü,aynalar ısıtmalı ve otomatik,orjinal cd çalar teyp(direksiyondan kumada edilebilir),klima,çocuk kilidi,anti patinaj,16 jant orjinal,esp. vs.
dezavantajları;
2.0 motordaki çabuk toplama olmaz(ama performansı yarışçı değilseniz yeterli,sollamalarda filan sıkıntı çekmezsiniz.)

Genel itibariyle ben ankarada yaşıyorum her yerde radar koyulmaya başlandı hemde teknolojik olarak,şehir içinde bazı yerde 70 bazı yerde 90 otobanda ise 120 cezalar çok ağır vergiler yüksek birde yakıt fazla olursa zaten araç daha çalıştırmadan her yönüyle eksi olur.Bugün 2003 model bir 2.0 motorun vergisi 814 tl 1.6 vergisi aynı model 283 tl aradaki 531 tl ile önümüzdeki yılın bandrolünü ödemiş olursun artı kalanınada aracın yağ,polen,hava filtresi vs artı bi depoda gaz alırsın olur biter.Zaten bundan sonra sürat yapmak eskisi kadar kolay değil otobanda dahi insan çekiniyor ya ani bir radara vs yakalanırsam cezası çok ağır diye hız sabitleyiciyi uzun yolda 89 a ayarlıyorum yola devam.Hesap ortada aklın yolu bir,devir ekonomi devri.Ha diyorsan ekonomik durumum iyi para sıkıntım olmaz vectra c 2.0 turbo almanı tavsiye ederim benim diyen araca havlu attırırsın.

Not:Aynı model bir elegans modelinin yukarıda saydığım özelliklere ek olarak bildiğim kadarıyla fazla bir artısı yok,elektrikli koltuk-hafızalı sürücü koltuğu bildiğim ekstrası bunlar eğer var ise tam olarak bilgisi olan arkadaşımız yazar ise farklarını sevinirim hem kendi adıma hemde araç hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaş adına.

o kadar çok özellik farkı var ki
-esp ve asr
-katlanır ayna
-elektirikli arka perde ve arka kapı içlerinde gizli perde
-orjinal xenon far
-orjinal ön ve arka park sensörü
-4 lü cd ve kaset çalar
-kumandadan ayna sunruf ve çam kapatma
-karartmalı dikiz ayna sol ayna
-ahşap kaplama
-sanırım bundan emin değilim lastik basınç sensörü
-benim anahtarla açarsam koltuklar benim ayarıma dönüyo ben arabaya binmeden eşim kendi anahtarıyla açarsa onun ayarlarına dönüyo

cevap yazmamdaki sebep hep benim arabayı comfort la kıyaslayıp sen çok istiyon diyorlar bu özellikler gerçekten çok yararlı oluyo

astra024

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler ben 2004 vectra c elegance aldım 95.000 km gri

blackdaruga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evetdostum bende yaklaşık 3 ay önce opel vectra comfort 1.6 aldım. ama aradığım abartısız söylüyorum 30 arabanın 25 i kmleri düşürülmüştü. sahibinden araştırdıklarım da dahil buna. ben beyaz buldum bir tane. lastik basınç sensörü ışığı yanıyor onun dışında bi sorunu yok. aracımdan memnunum landi renzo marka gaz takılı aracım da km de 0,168 tl yakıyor öneririm çok rahat ve hoş araba....

baskhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabada atiker var harika memnunum bu arabakar gazda çok cimri

Son düzenleme: