vectra c ile yolda kaldık

ERDEMS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arakadaşlar dün iftara doğru arabayı yol kenarına park ettik.ondan sonra arac bir türlü çalışmadı.iftardan sonra opel servisi geldi ve yakıt pompasının arızalandığını ve değişmesi gerektiğini söyledi.servis,yakıt pompası ve işçilik için toplam 440 ytl para aldı.böylesine bakımlı bir aracın nasıl oluyorda yakıt pompası bozuluyor anlamadım.ben kirli yakıttan kaynaklandığını zannediyorum.arkadaşlar siz ne düşünüyorsunuz??

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediğin gibi bakımlı bir araçsa yakıttandır bence de yada fabrikasyon bir hata da olabilir km side önemli tabi arabanın

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun haklısın kirli yakıttan olmuş olabilir deponun içinde çeyrek deponun altında yakıt olduğu zaman pompa bu deponun dip alt kısmında birikmiş olan pis ve kirli olabilecek benzini çekiyor buda bozulmasına sebep olabiliyor

ERDEMS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıtı hep shell den alıyorduk. akaryakıt istasyonunu değiştirmemiz lazım. sizce yakıtı nereden almalıyız??

aReSsS

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bende yıllardır shell de alıyordum ama hiçbir sorun çıkmadı...şükür şimdi gazlı artık:)

zmeric

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ben hep opetten alıyorum ama marka kadar ıstasyonda onemlı bu ıslerdede neler donuyor bırde ceyrek deponun altına dusurmeyın benzını o zaman pıslıkler hareket gecıyor

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet istasyon çok önemli Ankara daki bütün shell leri denedim ben neredeyse kiminde arabanın çekişi düşüyo kiminde aynı yakıtla daha az mesafe gidiyorum vs. vs.

alim34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmiş olsun