Vectra C Günüdüz Farı Uygulaması DLR

metinnets

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinize merhabalar.
Uzun süredir yapmak istediğim gündüz farını(DRL) sonunda bitirdim.
Hepinize Çalışmalarınızda başarılar....

Yorumlarınızı Bekliyorum...

Daha yakından resimleri eklenmiştir.

10836798.jpg

14004541.gif

Son düzenleme:

dqn41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun bu işin maliyeti ne oldu birde drL kapalıyken taktıgınız yerın fotosunu koyarsanız bizler için örnek olacaktır sağlıcakla kalın

metinnets

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrblar.
DRL maliyeti 125Tl Osram marka led var içerisinde gerçekten çok beyaz yanıyor.
işçilik ne kadar verirsiniz bilmiyorum Aksesuarcı bir arkadaşımla birlikte yaptım.

Takılan yerlerin fotosunu çekmem mümkün değil malesef çünkü ön tampon tam sökülü iken takılabiliyor. Şöyle tarif edeyim ön muhafaza çelik barın alt tarafına denk geliyor. ve Park Sensörü takmak için kullanılan delici ile tamponu dıştan içeri doğru deldik ve silikon ile arkadan sabitledik.

Sormak istediğiniz farklı bir ayrıntı varsa yardımcı olabilirim.

Son düzenleme:

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good:Bence çok güzel olmuş. Tamponu delerek yaptığınız için için iğreti durmamış güle güle kullanın.
Bu daylightı açıp kapamak için nasıl bi anahtar kullandınız?
Osram led montaj yaptığınız gibi 5 li mi satılıyo? yoksa tek tek mi montaj yaptınız?.

metinnets

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrblar Teşekkür ederim.
Direk park lambalarına bağladım. Parklarla birlikte yanıyor.
osram mercekli led 5 li led flex ( esnek ) bir yapında bir bütün olarak aldım .Tek Tek montaj değil.

Ve en önemlisi gerçektekten çok berak ve göz alıcı bir beyazlığı var. Audi DRL içindeki ledlerden çok az farkı var desem doğru olur..

Son düzenleme:

battal gazi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Metin bey çok güzel olmuş ve yakışmış.Audinin far çerçevesindeki ledler kadar estetik olmasada en az onun kadar şık duruyor.

metinnets

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok teşşekür ederim Alper bey.
İnanın Tampon içerisinde bunu ledleri takmak için yeri çok zor buldum çelik bara denk gelmeyen tek yer ve en güzel yerler. Tampon içerisinde Audi deki aşağıya doğru olan kavisi verebileceyim yer olsa idi ledi L şeklinde bükerek o kavisi vermeye çalışacaktım. Ledler musaitti Flex bi yapıya sahipti ama tampon içerisinde yer yoktu...

metinnets

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim Qabus elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalıştım. Güzel Oldu sanırım :)

dqn41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrblar Teşekkür ederim.
Direk park lambalarına bağladım. Parklarla birlikte yanıyor.
osram mercekli led 5 li led flex ( esnek ) bir yapında bir bütün olarak aldım .Tek Tek montaj değil.

Ve en önemlisi gerçektekten çok berak ve göz alıcı bir beyazlığı var. Audi DRL içindeki ledlerden çok az farkı var desem doğru olur..
çok teşekkürler çok güzel bir şekilde açıklamışsınız :) başa bir araçta gördüm tamponun altındaki siyah yere yapmış o da çok yakışmıştı sizinki de çok güzel olmus güzeL günLerde kullanmanız dileğiyle