vectra c far yükseklik ayar beyni

slymnerdgann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bu parça vectra c far yükseklik ayar beyni su aldığı için yanmış durumda ve hiçbiryerde satılmıyor yetkili servise sordum almanyadan getirtmeleri gerekiyormuş bana bu parçadan lazım elinde olan yada nerede satıldığını bilen varmı?

0111002002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Isparta daki yetkili servis demişse doğru demişdir(ellerinde orjinal parça varmıki) :rakir::maden::maden:
Hocam çıkmacılardan bulacaksın muhtemelen. Ama o parçanın içine su alması çok zor gibi...

slymnerdgann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Isparta daki yetkili servis demişse doğru demişdir(ellerinde orjinal parça varmıki) :rakir::maden::maden:
Hocam çıkmacılardan bulacaksın muhtemelen. Ama o parçanın içine su alması çok zor gibi...

benim arabanın parçaları buradaki yetkili serviste yok :)

çıkmacıların hiç birinde yok aradığım zaman böyle bir parça olmadığını söylüyorlar.

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et

slymnerdgann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

0111002002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sahibinden.com ilanındaki sizin aradığınız parça değil. O parça AFL far sistemi için geçerlidir.
http://www.merkezopel.com/parcafiyatlari.aspx
13178462 6235423 UNITE,KONTROL,FAR SEVIYELEME
Şu safyada parça numarınızı girdiğimde fiyatlandırma yapıyor ama çok pahalı... Yukarıdaki iki numarada aradığınız parçanın numarasıdır.

Son düzenleme:

slymnerdgann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sahibinden.com ilanındaki sizin aradığınız parça değil. O parça AFL far sistemi için geçerlidir.
http://www.merkezopel.com/parcafiyatlari.aspx
13178462 6235423 UNITE,KONTROL,FAR SEVIYELEME
Şu safyada parça numarınızı girdiğimde fiyatlandırma yapıyor ama çok pahalı... Yukarıdaki iki numarada aradığınız parçanın numarasıdır.

Evet fiyatı yüzünden çıkma arıyorum

0111002002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra C ile her zaman aynı şeyi söylerim aracın elektrik ve/veya elektroniği arıza vermesin. Adamı kanser eder...
İzmir Bornova da Ünallar diye çok büyük çıkmacı var. İnternetten bulursun numaralarını belki yardımcı olur

Son düzenleme:

slymnerdgann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra C ile her zaman aynı şeyi söylerim aracın elektrik ve/veya elektroniği arıza vermesin. Adamı kanser eder...
İzmir Bornova da Ünallar diye çok büyük çıkmacı var. İnternetten bulursun numaralarını belki yardımcı olur

şimdi aradım dediğin yeri geri dönüş yapacaklar

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sİz bu parçayı arar iken aynı zamanda vectra c diye değil SİGNUM olarak da sorun aynı parça katalogda ondada mevcut,yani hem vectra c hem signum da aynı parça kullanılıyor