Vectra C den Vectra B2 Ye

cooper_2313

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamınaleyküm :) vectra c den vectra b2ye geçmeyi düşünüorum hayırlı bi işimiz varda. vectra b2lerin 1.6larını düşünüyorum yakıt konusunda ve genel olarak + ve - lerini anlatırsanız çok memnun olurum. saygılar teşekkürler

cooper_2313

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediğim gibi hayırlı bi işimiz var elize 3 5 bişeyler kalsın amaçlı.

cooper_2313

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yokmu hıc kullanan 2 satır yazı yazacak olan ya .s

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
B1 B2 kullandım ama biri 2000 motor manuel di diğeri 1.8 otomatik. 1.6 nasıldır bilmiyorum ama bana 136 hp lik 2000 motor bile şehiriçi kullanımlarda hantal geliyordu. şehir dışında araç bastıkça gidiyor ama ilk kalkışlar şimdiki 1.4 astramdan daha kötüydü diyebilirim.
C kasayı ararmısınız orasını C kasa kullanmadığım için bilemiyorum ama B kasalar hem yaş itibariyle hemde kullanıcıdan dolayı sıkıtıntı çıkartma ihtimali yüksek araçlardır. temizini bulmanız zor ama bulursanız da satsam da şu aracı alsam demessiniz.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
C kasa dışardan bakınca kalas gibi bir araba . 1.6'sı hem gitmez hem yakar. Ama Vectra B'den çok daha teknolojik ve rahattır.. Vectra B zaten tasarımına diyecek bişey yok. Hala çok güzel.1.6 vectra B , 1.6 C kasadan biraz daha az yakar oda ağırlık farkından dolayı. Önemsenmeyecek bir değer. 2.0 VECTRA B almanızı öneririm.Temiz olmak şartı ile.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
B1 B2 kullandım ama biri 2000 motor manuel di diğeri 1.8 otomatik. 1.6 nasıldır bilmiyorum ama bana 136 hp lik 2000 motor bile şehiriçi kullanımlarda hantal geliyordu. şehir dışında araç bastıkça gidiyor ama ilk kalkışlar şimdiki 1.4 astramdan daha kötüydü diyebilirim.
C kasayı ararmısınız orasını C kasa kullanmadığım için bilemiyorum ama B kasalar hem yaş itibariyle hemde kullanıcıdan dolayı sıkıtıntı çıkartma ihtimali yüksek araçlardır. temizini bulmanız zor ama bulursanız da satsam da şu aracı alsam demessiniz.

:confused::confused::confused:

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c kullanma şansım olmadı ancak b2 cdx 2.0 otomatik sahibiyim. performans konusunda gayet tatminkar bir araç. ancak bu sizin performanstan ne anladığınız ile alakalı. ancak 136hp ecotech güzel makine. tasarım konusunda genel kanaate katılıyorum b2 ler hala güncel bir dizayna sahip. kronik problemi var mıdır dersen aslında hiçbir aracın kronik problemi yoktur. bu ifade aracına bakmayan kişilerin bakımsız araçları nedeni ile sorun yaşadıklarında başvurdukları bir ifadedir. konfor konusunda 0 km fluence den daha konforlu ve tatlı bir sürüşü var.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
b2 kullanıyorum, kısa bir süre c1 kasa'da kullandım. c1'in içine oturduğumda bana resmen tank gibi geldi. açıkçası bu kadarda konfor beklemiyordum. ama iç tasarım olarak b kasa daha hoştu bana göre. yakıt olarak deneme şansım olmadı ama kesinlikle suspansiyonları daha yumuşak. b2 çok daha sert bir araç.

performans olarak uzun yolda 1,6lt c1; 1,6lt b2'den daha daha iyi bence...

görüntü olarak c1'leri sevmiyorum b2 kasa daha atik/çevik duran bir karasore sahip.

ben aracımdan memnun olmakla birlikte artık eskidiği kanaatindeyim. imkan bulduğum anda değiştirmeyi düşünüyorum. her ne kadar konforlu ( ki bana göre konfor fiat fiorino combi ile aynı)olsa da eski araba eski arabadır....

yalçın aracının ilanı falan var mı?

Airkar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
b2 1.6 sahibiyim C kasadan biraz değil kat kat az yaktığını sakin kullanımda farkedersiniz forumda hep 2.0 lar övülüyor 1.6 lara 1.0 muaammelesi yapılıyor.. tabiki teknoloji donanım farkı +konforda fark olacaktır. sonuçta model farkı ve teknoloji farkı var..

Son düzenleme: