Vectra C CCR 2006 Teyp Sorunu..

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

Vectramızda bulunan Philips CCR 2006 teybe CD koyduğumda teker teker 4 CD gözü de kontrol ediyor ve No CD uyarısı veriyor. Problem nedir acaba?

seko40

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trak çalıyordur teyibiniz

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Track CD vardı hiç açılmamış paketten çıkardım yine okumadı. Kafam attı söktüm Corsadan kalan teyp çerçevem vardı griydi onu siyah karbon kapladım birde pioneer teybim vardı onuda taktım. Direksiyon kumanda aparatım vardı onu da taktım. Yalnız 3000 li serileri içinmiş sanırım direksiyon kumandam fonksiyonlarını tam yerine getirmiyo. Onu cengiz abiden öğrenip düzeltmem lazım.

Son düzenleme:

Hakone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trak CD vardı hiç açılmamış paketten çıkardım yine okumadı. Kafam attı söktüm Corsadan kalan teyp çerçevem vardı griydi onu siyah karbon kapladım birde pioneer teybim vardı onuda taktım. Direksiyon kumanda aparatım vardı onu da taktım. Yalnız 3000 li serileri içinmiş sanırım direksiyon kumandam fonksiyonlarını tam yerine getirmiyo. Onu cengiz abiden öğrenip düzeltmem lazım.

trak Cd nedir?? ben bunu bilmiyorum...

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trak Cd nedir?? ben bunu bilmiyorum...

Pardon yazarken "c" harfi eksik kalmış. "Track" şeklinde olacak. Düzeltelim onu da.

Track CD genelde sanatçıların orjinal CD'leri gibi düşünün. İçinde 10-15 tane şarkı olur, daha fazla şarkı almaz. 70 dakika gibi bir sınırlaması var sanırım.