ÇÖZÜLDÜ Opel Vectra B Kasa Saat Tarih Sorunu

Erhan2514

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Büyük ihtimal akü kutup başı sökülmüş ve saat ve tarih sıfırlamış saat ve tarihin üstündeki butonlardan ayarlama yapmadığınız sürece ilerlemez yanlış hatırlamıyorsam soldaki buton olması lazım sabit basılı tutmanız gerekiyor ve biraz sert bastırmak gerekiyor tarihin gün kısmı yanıp sönmeye başlar sağdaki butondanda ayarlama yaparsınız sorununuz çözülür.

omercn_ylmz

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Büyük ihtimal akü kutup başı sökülmüş ve saat ve tarih sıfırlamış saat ve tarihin üstündeki butonlardan ayarlama yapmadığınız sürece ilerlemez yanlış hatırlamıyorsam soldaki buton olması lazım sabit basılı tutmanız gerekiyor ve biraz sert bastırmak gerekiyor tarihin gün kısmı yanıp sönmeye başlar sağdaki butondanda ayarlama yaparsınız sorununuz çözülür.
Onu çok denedim ama bir türlü olmadı. Acaba tuşlar mı bozuk

omercn_ylmz

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
İçerisini açtım ve düğmenin altı toz toplamış. Temizledim şuan çalışıyor. Yardımınız için çok teşekkür ederim 😄

• Beğen
Tepkiler: cenk artem

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
çözdüğünüze sevindim. burada paylaşmanıza da ayrıca sevindim. belki bir başkasına fikir olur bu yazılanlar.

Erhan2514

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
İçerisini açtım ve düğmenin altı toz toplamış. Temizledim şuan çalışıyor. Yardımınız için çok teşekkür ederim 😄
Rica ederim