vectra c alacağım

SEVEMEDİM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
------------------------------------------

Son düzenleme:

sefkati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
engin bey öncelikle selamlar vectra c kasa kullanmadım ama arkadaşımın vardı aracı sorunsuzdu tabi alacağınız araç 2. el ne olur orasını allah bilir inşallah temizi denk gelir. aracı 1.6 idi normal kullanım için sorunsuz bir motor ama sizin alacağınız araçta en fullu aksasuardan dolayı ağırlığı vardır bence alırsanız 2.0 ve ya dizel motorlusunu alın bu araca güçlü motor yakışır bu benim fikrim. hayırlı alışlar dilerim.

Son düzenleme:

LOadinG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle şimdiden hayirli olsun diyim :) bence güzel secim dediğin gibi arabada yok yok çok rahat ve güzel araç bence.1.6 olani biraz hantal onu diyimde :) biz 2004de almiştik ve haylan çok memnun oldum bir araba yakit olarak sert kullanmadin sürece benzini kokluyor resmen öyle diyim:)100km istanbulda şehir içinde ben 7.7lere şehir dişinda ise 5.6- 5.4 değişiyor.tabi dediğim gibi kullanmaya bağli.konfor olarak diyecek hiç bir şeyim yokzaten kullananlardan da hiç şikayetçi olan duymadim.bir kaç kronik sorunlari var ufak tefek ama biraz can sıkıyor ama yapilmicak şeyler değiller dediğim gibi ufak tefek.benim şuana kadar hiç şikayetim olmadi performansindan başka.çok rahat geniş konforlu ve ekonomik araba öyle diyim:)

umarim yardimci olabilmişimdir.elimden geldince yardimci olmaya çaliştim.merak ettiğiniz birşey varsa seve seve cevaplaya bilirim..

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vevtra B Si Olupta Vectra C Alan Arkadaşlar Arada Çok Fark Varmı Değermi B Kasa Yol Tutuşu İle C Kasa nasıl Her 2 sini Kullanan Varsa bana Da Yardımcı Olur
C Kasa Düşünüyorum Ama

SEVEMEDİM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle şimdiden hayirli olsun diyim :) bence güzel secim dediğin gibi arabada yok yok çok rahat ve güzel araç bence.1.6 olani biraz hantal onu diyimde :) biz 2004de almiştik ve haylan çok memnun oldum bir araba yakit olarak sert kullanmadin sürece benzini kokluyor resmen öyle diyim:)100km istanbulda şehir içinde ben 7.7lere şehir dişinda ise 5.6- 5.4 değişiyor.tabi dediğim gibi kullanmaya bağli.konfor olarak diyecek hiç bir şeyim yokzaten kullananlardan da hiç şikayetçi olan duymadim.bir kaç kronik sorunlari var ufak tefek ama biraz can sıkıyor ama yapilmicak şeyler değiller dediğim gibi ufak tefek.benim şuana kadar hiç şikayetim olmadi performansindan başka.çok rahat geniş konforlu ve ekonomik araba öyle diyim:)

umarim yardimci olabilmişimdir.elimden geldince yardimci olmaya çaliştim.merak ettiğiniz birşey varsa seve seve cevaplaya bilirim..

merhaba
Şemsettin bey

görüş ve önerileriniz için teşekkürederim

merak ettimde bir kaç kronik sorunlari varyazmışsınızda acaba nedir bunlar

SEVEMEDİM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
engin bey öncelikle selamlar vectra c kasa kullanmadım ama arkadaşımın vardı aracı sorunsuzdu tabi alacağınız araç 2. el ne olur orasını allah bilir inşallah temizi denk gelir. aracı 1.6 idi normal kullanım için sorunsuz bir motor ama sizin alacağınız araçta en fullu aksasuardan dolayı ağırlığı vardır bence alırsanız 2.0 ve ya dizel motorlusunu alın bu araca güçlü motor yakışır bu benim fikrim. hayırlı alışlar dilerim.

görüşleriniz için teşekkürler
b kasa kulanıyorum 1,6 motor o da biraz hantal fakat vectra c kasada 2.0 motor çok az var dizelede yaklaşmam sesinden dolayı sevmiyorum ama benzinli 2.0 bulursam alırım ama zor en çok piyasada 1.6 comfort var 2. olarak elegance var iki modeldede ençok 1.6 benimde gözümü hantallıgı kırıyor ama opelden vazgeçemiyorum bi ara megane mi alayım diyorum atik tasarruflu fakat donanım ve kasa olarak boş oldugu için vazz geçiyorum

kafama koydum bir kere vectra c 1.6 veya 2.0 elagence bulursam alacagım

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c kasa elegance olarak 2.2 motorlusu var,bence güzel..bende bu aralar düşünmüyo değilim ama cdx imi satmayada kıyamıyorum :)

oseyman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde vectra b2 1.6 comfort aracım vardı satıp yerine c2 elegance aldım. konfor olarak kıyas edilemez. donanım zaten üst seviyede. yol tutuşu b kasaya göre daha iyi ve daha oturaklı. dizayn olarak daha güzel. b kasaya göre daha üst düzey bir araç izlenimi veriyor. araç 1395 kg. yanlış hatırlamıyorsam b2 kasa 1215 kg. idi. bundan dolayı benzin sarfiyatı b kasaya göre biraz daha fazla. ara hızlanmalarda çok az bir fark var. uzun yolda son sürat bakımından b kasaya göre daha iyi ve güven veriyor.

LOadinG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kronik sorunlar dediğim gibi ufak tefek.devir saatinin altindaki ekranda ölü piksel oluşuyor zamanla.kilima faninin ayarlayan düğmede sorun oluyor çeviriyorsunuz ama 4-5 kademe birden artiyor veya azaliyor ama yawaş çevirince birşey yok:D radyo sesi açma tuşunda da var ayni olay.son olarakda arka denge kollari çok cabuk deforme oluyor ve çukurlarda çok ses yapiyor.benim karşilaştiğim ve en çok şikayet duyduğum olay bunlar.aklima şuanda başka birşeyde gelmiyor gelirse yazarim gene engin bey :)

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önceleri opeli ve özellikle vectra B kasaları hiç mi hiç sevmiyordum.Opele dönmemizdeki neden Vectra C dir ve Maşallah vectra pişman etmedi bizi.