Vectra C 2004 Atiker

myapici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hamza bey verdiğiniz bilgiler için teşekkürler lakin içinize kurt düşürmek niyetinde değilim ama arkadaşlarımdan atikerin o kadar da iyi olmadığını duyuyorum. ayar tutma ve kış aylarındaki performansı konusunda bu konuyla ilgili sanal ortam şikayetleri:

http://www.sikayetvar.com/sikayetoku/k/570/f/9589

not:amacım site reklamı yapmak değildir.

Son düzenleme:

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
şikayet her marka modelde olabilir, bunun ötesine geçemeyiz, yanlış evya bilinçsiz montaj yapan tam eğirimsiz personellerin yaptığı hatalardan kaynaklanan hatalar veya sistemin o araca uygun olmaması olabilir, parçalar arızalı olabilir, bu kadar arıza vs. olmasa neden sanayiler olsun servisler olsun bu kadar olmazdı dimi :)
brc dede şikayetler var diğer markalardada :)

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşçilik ve montaj tabiki önemli ama marka da bir o kadar önemli. Konuşmuştuk zaten ama inşallah memnun kalırsın...

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şikayet her marka modelde olabilir, bunun ötesine geçemeyiz, yanlış evya bilinçsiz montaj yapan tam eğirimsiz personellerin yaptığı hatalardan kaynaklanan hatalar veya sistemin o araca uygun olmaması olabilir, parçalar arızalı olabilir, bu kadar arıza vs. olmasa neden sanayiler olsun servisler olsun bu kadar olmazdı dimi :)
brc dede şikayetler var diğer markalardada :)
Abi bence iyi bir sistem bağlatmanda fayda var.Eğer sistem iyi çıkmazsa sinir sahibi olursun :(

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede atiker var ve cok memnunum 2 aydır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım bence maslakta yaptırma benım arkadasım maslakta yaptırdı sorun yasadı montajı iyi yapamadılar sonra benım ustam düzeltti ben seyran tepede yaptırdım çok iyi bir usta tavsiye ederim senede 20bin araca montaj yapıyorlar ve çok ilgililer düşünürsen oraya yönlendiririm seni çok iyi ve temiz montaj olacagından emin ol kendi araçları gibi ugrasıyorlar

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede atiker var ve cok memnunum 2 aydır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım bence maslakta yaptırma benım arkadasım maslakta yaptırdı sorun yasadı montajı iyi yapamadılar sonra benım ustam düzeltti ben seyran tepede yaptırdım çok iyi bir usta tavsiye ederim senede 20bin araca montaj yapıyorlar ve çok ilgililer düşünürsen oraya yönlendiririm seni çok iyi ve temiz montaj olacagından emin ol kendi araçları gibi ugrasıyorlar

senede 20bin montaj mı :confused::confused::confused: genelde pazar günleri çalışmaz böle yerler öle olunca günde ortalama 65 araca monaj yapması lazım bu rakam çok iddialı olmuş gibi... şimdiye kadar toplam 20bin araca montaj yapmış olabilirler... veya bu servisin fotosunu cidden görmek isterim günde 65 araca montaj yapmak atölyeden çok fabrika gibi çalışması lazım....

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 şube olarak yılda 20bin araç yapılıyor eksik yazmışım sanırım bilgiyi ama tavsiye ederim

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 şube olarak yılda 20bin araç yapılıyor eksik yazmışım sanırım bilgiyi ama tavsiye ederim

4 şube ile bile çok zor bir sayı... demek ki yerleri çok bol ve çok sıkı çalışıyorlar... lpg takılması genelde yarım günden daha uzun süren bir işlemdir...açıkcası ben ankara da aynı anda 15-20 araba ile çalışan lpgci daha görmedim yerleri de baya yüyük demek ki...

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
bugün taktırdım, atiker, şuanada kadar izlenimlerim araç ile ilgili gidişte çekişte herhangi bir sıkıntı yok, enjektörler çok sessiz hatta brc kullandım ondan daha sessiz enjektörler.. :) 250km yaptım bugün bir sıkıntı yok şuana kadar :)

mertkaan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayirli olsun inşallah da sorun hiç olmaz önemli olan işçiliğin kalitesi kardeş..atiker kendini yeniledi deniyor.