vectra c 2.0t arıyorum...

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı uğurlu olsun abi güle güle bin...

teşekkürler ahmet kardeşim sağolasın.

Benim arabadada tamponda bile boya yoktu. Benim sattigim adamlar aliciyiz falan diyolardi ama bir hafta sonra corumda galeride 39750 yazmislar 3 gun durmadi :) plaka degisti arabayi binici aldi sanirim. İlk yapacagin sey selenoid valflerinin filtrelerini kirmak olsun abi. Araba acayip rahatliyo :)

HUAWEI G610-U30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Senin araba çok iyi gitmiş hocam ya ediyor mu okadar? Benim araçtan Ekstrası ne varki 1 yaştan fazla? Kaç km mesela. Benim de tampon dahil boya yok ama ilerde sürtmeler devam ederse :) ihtiyaç doğar şu an sıfır boya.

Ayrıca bu selenoid valf olayını açsan hiç anlamıyorum :confused:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler ahmet kardeşim sağolasın.

Senin araba çok iyi gitmiş hocam ya ediyor mu okadar? Benim araçtan Ekstrası ne varki 1 yaştan fazla? Kaç km mesela. Benim de tampon dahil boya yok ama ilerde sürtmeler devam ederse :) ihtiyaç doğar şu an sıfır boya.

Ayrıca bu selenoid valf olayını açsan hiç anlamıyorum :confused:

Ekstrasi yoktu :) anadoluda satiliyo ne hikmetse :) selenoid valfleri kaputu acinca sol tarafta gri iki tane tup gibi birsey. Tek vida tutuyor sokup filtreyi kirip takiyorsun geri. Benim araba icradan alinmisti uzun sure yatti. Aldigimda ariza lambasi yaniyordu rampalarda falan araba uzun sure calissin essek gibi oluyordu. Baski bitmis gibi basiyorsun gitmiyordu. Filtreleri kirdik lamba kendiliginden sondu araba rahatladi. Zaten tsb raporundada kirilmasi tavsiye ediliyor. Odak serviste yaptiranlar vardi istanbulda

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekstrasi yoktu :) anadoluda satiliyo ne hikmetse :) selenoid valfleri kaputu acinca sol tarafta gri iki tane tup gibi birsey. Tek vida tutuyor sokup filtreyi kirip takiyorsun geri. Benim araba icradan alinmisti uzun sure yatti. Aldigimda ariza lambasi yaniyordu rampalarda falan araba uzun sure calissin essek gibi oluyordu. Baski bitmis gibi basiyorsun gitmiyordu. Filtreleri kirdik lamba kendiliginden sondu araba rahatladi. Zaten tsb raporundada kirilmasi tavsiye ediliyor. Odak serviste yaptiranlar vardi istanbulda

Eyv sağolasın. Senden sonra bakdım sametbaba var o konuya değinmiş. Ayrıca chip olayınada girebilirim. Bi bakalım yakında denerim hepsini.

Tşk

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cruze iyidir.ben bir sikintisini gormedim. Yol tutusu vs gayet iyiydi. Bu paraya bu kadar olur ancak zaten.

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
Opel_Vectra_by_Frenkie0902.jpg

Opel_Vectra_BTCC_by_yasiddesign.jpg