vectra c 2.0t arıyorum...

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaça alıyorsunuz cruze'yı.
ben 35750 verdim gri wtcc edition 2012 düz. lt paketti. alırken iyi kontrol ettirin genelde selenoid valfi arızalı oluyor çok para değil. araç güçten düşüyor filtreleri kırınca sorun düzeliyor. birde egzantrik tarafında bir sıkıntı çıkıyor o gerçekten pahalı...

Hocam araç 2011 dediğim gibi 21.000 Km'de.
31,250'e aldım. sen gayet iyi satmışsın bence.Ben ilk sahibi olması ve aracın kullanılmamış olması dolayısı ile heveslendim biraz. tabi design paket olmasıda cabası çok şık duruyor. bildiğim kadarıyla design lar 2012 de wtcc olarak üretildi. Arkadaş buna ilaveten tavan ve logo kaplama yaptırmış. tavan kaplama satışta serviste yapılmış kayıtlarda gördüm.

experte soktum tertemiz. kaza boya değişen hiç bir şey yok. zaten garajda yattığı belli aracın. yine garajda arka tampona soldan sürtmüşler birde ortada bir 1 cm lik delik var yine garajda vurulmuş. bunun dışında sıfır araç. 124 beygr biliyorsunuz. çekmiyor hantal söylemleri vardı ama hiç öyle gelmedi baya atik/seri bir araç.

resimleri sahibindenden. henüz kendi çekimlerim yok :)

fotoraf1.jpg

fotoraf3.jpg

fotoraf4.jpg

fotoraf5.jpg

fotoraf2.jpg

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
evet arkadaşlar fatihinde de dediği gibi araç bana ait. sitede malum benim karakter olarak birçok büyüğümüz de küçüğümüzde tanır sıkıntısız binmek isteyen aracı gönül rahatlığıyla alabilir. fiyat olarak da yardımcı olurum. ilande biladerin bilgileri var ben ankara dışında olduğum için. bana ulaşmak isteyenler 0 532 493 32 10 dan ulaşabilir. emin olun siteden birisine gitmesini çok isterim.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...deSearchFilter=false&showViewPreferences=true

şöyle 15-20 gün önce olsaydı ilanınız ii bi pazarlıkla anlaşırdık belki ama taa kayserideki araçlara kadar gittim baktım beğenmedim alamadım 2.0t kızdım 2007 honda civic aldım.

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayirlisi hayirli ugurlu olsun allah kazadan beladan korusun

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakikaten, ben de yaklaşık 2 ay gibi bir süreyle kaçırdım gelin gibi vectrayı. Gerekirse imkanları zorlayıp almak isterdim ama traktör gibi dizel nasip oldu :)

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben acil oldu ev durumundan dolayi yoksa hic akilda olan birsey degildi

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pm gerek yok tel ile ulasan arkadaslara son 32 diyoruz ama forumda bildik bir arkadas olursa 31.5 birakirim

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
31,250'e aldım. sen gayet iyi satmışsın bence.Ben ilk sahibi olması ve aracın kullanılmamış olması dolayısı ile heveslendim biraz. tabi design paket olmasıda cabası çok şık duruyor. bildiğim kadarıyla design lar 2012 de wtcc olarak üretildi. Arkadaş buna ilaveten tavan ve logo kaplama yaptırmış. tavan kaplama satışta serviste yapılmış kayıtlarda gördüm.

experte soktum tertemiz. kaza boya değişen hiç bir şey yok. zaten garajda yattığı belli aracın. yine garajda arka tampona soldan sürtmüşler birde ortada bir 1 cm lik delik var yine garajda vurulmuş. bunun dışında sıfır araç. 124 beygr biliyorsunuz. çekmiyor hantal söylemleri vardı ama hiç öyle gelmedi baya atik/seri bir araç.

Hayırlı uğurlu olsun abi güle güle bin...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fotoraf1.jpg

fotoraf3.jpg

fotoraf4.jpg

fotoraf5.jpg

fotoraf2.jpg

Benim arabadada tamponda bile boya yoktu. Benim sattigim adamlar aliciyiz falan diyolardi ama bir hafta sonra corumda galeride 39750 yazmislar 3 gun durmadi :) plaka degisti arabayi binici aldi sanirim. İlk yapacagin sey selenoid valflerinin filtrelerini kirmak olsun abi. Araba acayip rahatliyo :)

HUAWEI G610-U30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi