vectra c 2.0t arıyorum...

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bir tane c2 kasa 2.0 T vectra vardı...Ankara'dan..Sonra o abi sattı insignia sport tourer aldı..Sonra onu da sattı...He Burak Abi Burak abi..O abinin vectra sı kime gitti :confused: ? Tam dolu vectraydı o...

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
Abi bir tane c2 kasa 2.0 T vectra vardı...Ankara'dan..Sonra o abi sattı insignia sport tourer aldı..Sonra onu da sattı...He Burak Abi Burak abi..O abinin vectra sı kime gitti :confused: ? Tam dolu vectraydı o...

son olarak kimde bilmiyorum.

ne kadar ekmek o kadar köfte..

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankarada 2.0T GTS Bordo renkli olan vardı, şuan afyonda 33.5 liraya almışlar, sunroofu bile yok.

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
güzel araba renkten dolayı satılmadı sanırım bayaa bi zaman

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alan kişinin satamayıp uygun fiyata vermesini beklerim ben. Çünkü aldığı arabayı 2-3 fazlasına satma gibi huyu var. 35-36 verecek olsam üste 4 koyup 40bin liraya ufak tefek eksikleri olan 3-4 parça boyalı insignia 1.6T alınabilir. El mahkum sedan alıcam, serdar'ı da yıldırdım soru bombardımanına tutuyorum adamı, illallah etti benden :D

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
Alan kişinin satamayıp uygun fiyata vermesini beklerim ben. Çünkü aldığı arabayı 2-3 fazlasına satma gibi huyu var. 35-36 verecek olsam üste 4 koyup 40bin liraya ufak tefek eksikleri olan 3-4 parça boyalı insignia 1.6T alınabilir. El mahkum sedan alıcam, serdar'ı da yıldırdım soru bombardımanına tutuyorum adamı, illallah etti benden :D

zevk meselesi ama insignia beğenmiyorum ben, şirkette2.0 ottomatik var, takoz gibi araba içide çok rahatsız edici

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayriyetten herif al-satçı filan değil, 2011 Nisan'dan beri kullanıyormuş aracı. Sorguladım.
Netten 100 araba bakıp birini bile beğenmeyen biri olarak, bu araç benim içime sindi.
Alan dua eder falan demiş yalancı bi adama da benzemiyor.
Şahsen cebimde o para olsa gider bunu alırdım sanki o derece ısındım :D

KrajA3.png

Sorguyu nerden edevletten mi yaptınız hocam plaka yeterli mi? Detay başka bilgi yok sanırım.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorguyu nerden edevletten mi yaptınız hocam plaka yeterli mi? Detay başka bilgi yok sanırım.

Aynen hocam, oradaki Ruhsat Tarihi aracın son sahibinin aracı aldığı tarihi gösterir. Model yılıyla ruhsat tarihi aynıysa ilk sahibidir.
Detay bilgi olarak aracın üzerinde ipotek, hak mahrumiyeti vs varsa onu gösterir bankasıyla beraber.
Plaka yeterli...

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
evet gençler konu güncel