vectra c 2.0t arıyorum...

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
comfort gts bu tabiiki, elegance değil. donanım az bunlarda. tip güzel, 2.2 aliminyum blok motor, çok sıkıntısız bir motor değil. dert dert pöffff.

2.0t den başkası yalan :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 20:51 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 20:50 ----------

Ayriyetten herif al-satçı filan değil, 2011 Nisan'dan beri kullanıyormuş aracı. Sorguladım.
Netten 100 araba bakıp birini bile beğenmeyen biri olarak, bu araç benim içime sindi.
Alan dua eder falan demiş yalancı bi adama da benzemiyor.
Şahsen cebimde o para olsa gider bunu alırdım sanki o derece ısındım :D

KrajA3.png

kayseride vectra hastası cok 2.0t de çok varda alan satmıo bea ne iş anlamadım.

satıcı olmayan adamın telefonunu buldum aradım satcan mı diye yok dedi :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ESP yok mu peki bunlarda? Deri koltuk koltuk ısıtma falan var, anlamadım ben de bu işi :D Elimde GTS dökümanı var, standart donanımlarını almancam olmadığından anlayamadım.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
E başka neyi var ki elegancedan ayıran, hiç ihtiyaç duymadığım kararan ayna, park ederken aşağı inen sağ ayna falan aramam ki ben. Çoğu elegance'da olmayan deri koltuk ve ısıtma var :D Ve en çok işimi görecek olan sıfır boya

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
11 yaşındaki bi aracı boyasız bulmak çok zor. Donanım bi yana, Allah'ı var çok temiz araba :D
Bende burda satıcısı gibi oldum idare edin, ciddi biçimde çok beğendim arabayı. :D
Arabaya bakınca en az 50-60bin km sanayiye uğramaz gibi duruyor.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hacı solda en üstte sürücü koltuk ısıtma ve soğutması var, onun altında 4 lü sinyaller var, onun altında da park sensörü butonu var...Radyonun sağında ise; en üstte pilot koltuğu ısıtması var, onun altında alarm var, onun altında aracın versiyonuna göre ya ESP on-off var ya da elektrikli arka cam perdesi var.Onun altında da SPORT tuşu var...Bunları nette bulabilirsin...Ben senin bildiğini düşünüyordum...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her arabada farklı yerlerde var da ondan sorayım dedim, kafam döndü yeminle, sattığıma satacağıma pişman oldum resmen...

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
:) hayırlısı olsun o zaman bea, ben almam şahsen ama tabi zevkler ve renkler tartışılmaz. 2003 model 27bin tl.

zamanında istanbulda vardı lacivert 25 demiş fiyata 20 ye olurmu diye mesaj attım olur gelin anlaşırız dediler :)