vectra B'de şanzıman sorunu (hata kodu 56 ve 57)

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca kimse size cevap vermek zorunda değil arkadaşım daha 3. mesajda bi saygısızlık yapmış bu arızayı bilen olsada bu saatten sonra anlatmaz

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet cok dogru, burasi opelin musteri hizmetleri servisi degil. sadece ricalar kabul olunur. bigiler paylasilir. guzel sohbetler olur. bu tarz yaklasimlari sadece servisler kabullenir, ama onlarda biryere kadar, cunku isin bittiginde senin parani alir. bu dunya boyle iste, karsiliksiz bir sey yok, adam olana arkadas cok, terbiyesizlere selam dahi yok.

underfire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca kimse size cevap vermek zorunda değil arkadaşım daha 3. mesajda bi saygısızlık yapmış bu arızayı bilen olsada bu saatten sonra anlatmaz
sitem etmek ne zamandan beri terbiyesizlik oldu?? bu sitede işime yarayan çok şey öğrendim. bunun doğrultusunda sıkıntımı dile getirdim, bilgisi olan yazar olmayan zap zup konuşmasın o zaman. bu tarz siteler "PAYLAŞIM" amaçlıdır, bu kelimenin anlamını bi araştır istersen.. yardım eden eder, kimse kimseden zorla bişey yapmasını zaten beklemiyor...
evet cok dogru, burasi opelin musteri hizmetleri servisi degil. sadece ricalar kabul olunur. bigiler paylasilir. guzel sohbetler olur. bu tarz yaklasimlari sadece servisler kabullenir, ama onlarda biryere kadar, cunku isin bittiginde senin parani alir. bu dunya boyle iste, karsiliksiz bir sey yok, adam olana arkadas cok, terbiyesizlere selam dahi yok.
demek karşılıksız birşey yok.. bu zihniyetle devam et arkadaşım. hayatta başarılar...

Son düzenleme:

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sayın yeni üyelerimiz. lütfen önce forum kurallarımızı okuyunuz.

Ayrıca şunuda belirtmek isterim ki bu bir internet forumudur sizin sorununuzu doğrudan çözmek internet üzerinden mümkün değildir. Yada bu sorunun çözümünü bilen ustalarımızın 24 saat boyunca forumda kalmaları gerekmememektedir. Çünkü bu bir gönül işidir.
bizler burada deneyimlerimizi sıkıntılarımızı vb durumları paylaşıyoruz aynı zamanda izleyeceğimiz. yol hakkında daha önceden tecrübe edinmiş arkadaşlarımızın tecrübelerinden yararlanıyoruz.şimdi bu durumu algılamayan yada bilmeyen üyelerimizden tekrar bir değerlendirme yapmalarını istiyorum. Ayrıca bu forumun kuruluşunda ki amaçlar arasında hiç bir ticari kaygı yoktur.ve sorulan hiç bir soru cevaplandırılmak zorunda değildir. bunuda unutmayınız..

underfire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sayın yeni üyelerimiz. lütfen önce forum kurallarımızı okuyunuz.

Ayrıca şunuda belirtmek isterim ki bu bir internet forumudur sizin sorununuzu doğrudan çözmek internet üzerinden mümkün değildir. Yada bu sorunun çözümünü bilen ustalarımızın 24 saat boyunca forumda kalmaları gerekmememektedir. Çünkü bu bir gönül işidir.
bizler burada deneyimlerimizi sıkıntılarımızı vb durumları paylaşıyoruz aynı zamanda izleyeceğimiz. yol hakkında daha önceden tecrübe edinmiş arkadaşlarımızın tecrübelerinden yararlanıyoruz.şimdi bu durumu algılamayan yada bilmeyen üyelerimizden tekrar bir değerlendirme yapmalarını istiyorum. Ayrıca bu forumun kuruluşunda ki amaçlar arasında hiç bir ticari kaygı yoktur.

ben de farklı bir şey söylemedim zaten.. arkadaşlar neden bu kadar tepki verdi anlam veremedim.. neyse zaten asıl konu da dağıldı gitti..

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de farklı bir şey söylemedim zaten.. arkadaşlar neden bu kadar tepki verdi anlam veremedim.. neyse zaten asıl konu da dağıldı gitti..

ya sana bişey diyon yok 9. mesaja baksana

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
arkadaşlar ben forum ustası olarak konuyu cevap vereyim sorun vites kol şalterindendir şanumanun üstünde olur sökülüp içi temzilenip tekrar yerine takılması gerekiyor ayrıca soket temziliği yapılacak sorun geçecek

ayrıca bu uslup ile konu cevap yazılmaya devam edilirse konu kilitlenecektir bilginize

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk önce;

underfire Nick'li Kemal arkadaşımız kusura bakmasın konusu dağıldı ama verilen tepkiler kendisine değil aşağıdaki alıntı yaptığım arkadaşadır...

Kendi konusu dağılmıştır bu nedenle...

arkadaş bu sitede kimsenin bişey bildiği yok boşuna nefes tüketme bende de otomatik astra var yardım istedim 1 arkadaşımız hariç oda özel olsun başka kimse yardımcı olmadı havaciva muhabbetler yok aracım nekadar yakar yok servisler nerede bk internetten gör yok hangi usta iyi oydu buydu anlıycağın bunların bişeyden haberleri yok mahsat muhabbet olsun ben de yardım ederlerde dim kocasite teknik servis nerde ancak sıkmasını bilirler sizlere diyorum opel teknik servisi bişey bilmiyor sunuz mağdem neden bilgisi olmayan arkadaşları umitlendiripte böyle birsite kurdunuz yuh yani bune kardeşim ......

Bu mesajı yazan arkadaşı, şahsen KINIYORUM...
Opel Hakkında DAHA DETAYLI, DAHA FAZLA veya DAHA İYİ bilgi bulabildiğin bir site var da bizim mi haberimiz yok...

BİZ MÜKEMMELİZ demiyoruz. Eksiklerimiz elbette vardır ama bu site FAN CLUB'tır. TEKNİK SERVİS değildir... Böyle bir başlığımız olmasının nedeni, Sorunları ÇÖZME ZORUNLULUĞUMUZ değil; üyelerimiz kendi başından geçen olayları başka üyelerle anlatması, sorunlarını paylaşması ve benzer sorunlarla karşılaşan arkadaşlarımızın diğerlerine yardımcı olmasıdır...

Ayrıca FORUM USTA'larımızda tamamen GÖNÜLLÜ bir şekilde yardımcı olmaya çalışmaktadır...

Fakat görüyorum ki siz bizi TEKNİK SERVİS ile karıştırmışsınız.
Bizlerde isteriz TÜM OPEL SEVER'lerin sorunlarını burda çözelim, burda halledelim. Ama bunu yapmak için OLAYA FAN CLUB olarak değil, TİCARETHANE olarak bakmamız gerekir. Bu da bize uymuyor malesef...

Eğerki mevcut içeriğimizden şikayetçiyseniz, size keyif vermiyorsa; bizim yapabileceğimiz fazla birşey yok inanın...

Bence siz daha fazla keyfinizi kaçırmayın... ;)

• Beğen
Tepkiler: Snr

underfire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben forum ustası olarak konuyu cevap vereyim sorun vites kol şalterindendir şanumanun üstünde olur sökülüp içi temzilenip tekrar yerine takılması gerekiyor ayrıca soket temziliği yapılacak sorun geçecek

ayrıca bu uslup ile konu cevap yazılmaya devam edilirse konu kilitlenecektir bilginize

çok teşekkür ederim tansugurler.. umarım şanzuman indirmeye gerek kalmadan çözülebilecek bir sorundur.. bunun maliyeti tahminen ne kadar olur diye sorsam çok mu şey istemiş olurum :eek: