vectra b

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar r19 aracımı satıp vectra b almak istiyorum özellikle kullanıcılardan hangi motor tipini ve cd cdx gls gibi donanımlarını birde kronik arıza yada sorun olarak bilgi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden herkese teşekkürler

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben öncelikle 2.0 olanını öneririm. GLS, CD,CDX donanım seçeneklerini B1-B2 de kasa makyajını belirliyor. Ben yaklaşık 8 yıldır 2.0 B1 kasa GLS kullanıyorum son derece memnunum. Donanım olarak arabamın bence tek eksiği yol bilgisayarı idi onu da sağolsun Ethem arkadaşımız halletti. Donanım olarak ne tip Vectra B alırsan al sadece biraz fazla para ver temizini al, yoksa bakımsız ve acemi ellerde kurcalanmış bir Vectra B'ye düşersen inan iki yakan bir araya gelmez.

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cdx 2.0 kullanıyorum. gerçekten çok keyifli bir otomobil. savaş beyin de belirttiği gibi piyasasının biraz üzerinde seyreden fiyatı olanlarla ilgilenmen arabandan soğumadan keyifle kullanmanı sağlayacaktır.

cdx alacaksan kesinlikle krank ve balans şaftını kontrol ettir :)

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cdx 2.0 kullanıyorum. gerçekten çok keyifli bir otomobil. savaş beyin de belirttiği gibi piyasasının biraz üzerinde seyreden fiyatı olanlarla ilgilenmen arabandan soğumadan keyifle kullanmanı sağlayacaktır.

cdx alacaksan kesinlikle krank ve balans şaftını kontrol ettir :)

hahayt :D alırken sadece koltuğa oturup far anahtarını yakmıştım km ye bakmak için :kop: bu konuda şanstan öte mucize oldu yani :) parayı verdikten sonra aklıma geldi ve kontrol ettirdim boya dahi yok,saat gibi araba dedi yetkili servis

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c bak bence abi c'de deli bir konfor var :D

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende vectra 2.0 cd b1 kullanıyorum sürüş keyfi çok güzel bir araç..gl-gls cd ve cdx e göre daha donanımsız..cd lerde 4 airbeg sunroof gibi ayırt edici özellikler var..vectra gaza basınca akar gider frene basınca da anında yapıştırır durdurur..yakıtı da 2.0 bi araca göre normal düzeyde..temizini alırsanız eger ufak tefek elektronik arıza dışında hiçbir masraf yapmadan senelerce binebilirsiniz çok saglam bir aractır. bütceniz ne kadar bilmiyorum ama cd veya cdx almanızı tavsye ederim vectra b kasaların en donanımlılarıdırlar..saygılar

Son düzenleme:

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler ayırmış olduğum bütçe 13,500 14,500 gibi düşünüyorum aslında megane 1 vardı aklımda ama eski opelciyiz nede olsa vectrayıda seviyorum savaş abinin dediği gibi belki bu fiyatlara temizini bulursam eğer kısmet artık diyelim

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde megane 1 1,6 16 v mi yoksa vectra b 2,0 16 v mi ?