vectra b xenon far ampülü

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
d2s tip kesin oluyor değilmi iyice arastırdın mı? farları sökmek için tamponu indirmen gerekli... zahmetli iş.. hele vida yerlerini bilmiyorsan bayaa uzun zaman alır sökmen... eğer olacaksa 4300K en iyi aydınlatma kapasitesine sahiptir...

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim dırtlı düldül ümde xenon farlar war birisi canlı birisi morumsu yanıyor.bu neden olur_?çözümü nedir_?ampüllerin fiyatları nedir_?

benimde geçen sene aynısını yapmıştı,ampül meftaa olmuş..yenisini sormuştum opel egeme 280 tl+kdv dediler(tanesi)...
sonra serviste allahtan bi tane çıkma varmış onu taktık usta 50 tl aldı..
çıkma parçacılara bak derim

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar, aşağıda linkini vereceğim arkadaştan yaklaşık 1 yıl once osram d2s ampul aldım ve çok uygun fiyata almıştım sıfır ama kutusuz satıyor. sorunsuz kullanıyorum.kargolarken çok sağlam bir şekilde paketlemişti...

http://urun.gittigidiyor.com/Sok-fiyat-Orjinal-Sifir-Osram-D2S-xenon-ampul_W0QQidZZ18213168

http://www.xenonmercek.com/ampuller.html

arkadaşlar şu verdiğim linkteki arkadaştan alın işte boşuna fazla para vermeyin, ben de az daha 300 lira veriyordum servise (1 tanesi için) sonra yine osram 2 tanesini 150 ye almıştım.Yanlış anlamayın arkdadaşı tanımıyorum sadece böyle bir alışveriş yapmıştım kendisinden. osram philips en kaliteli ampuller diye biliyorum..

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar neden kendinize iş çıkarırsınız ki anlamıyorum... :confused:

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim seninde arabanın ampüllerinin birisi mor birisi mawi yansa sende benim gibi gece şerit takip ederek gitsen anlarsın :) tawuk karası mıyım ne_?

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar bizim bu ampüller şimdi d2s mi hakkatten_?alırım elimde patlamasın nereye sorsak ki_? net ewet odur yada hayır o değildir die_?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en güzel bilgi yetkili servisten alınır galiba.

occ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, 1 yıl önce bende aynı sorunu yaşadım. Yetkili serviste tanesine 262 TL dediler. Ankarada Philips TR distrübütöründen d2s tanesini 175 tl ye aldım. bu arada iki farklı ampul olursa CDX lerde otomatik far ayarında problemler yaşanıyor.