vectra c kırmızı yanan xenon

teoman477

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımın sol xenon farı kırmızı yanıyor. internetten biraz araştırdım emin olmamakla beraber galiba ampulun ömrü bitmiş.
Tuhaf olan 2015 yılında küçük bir kazadan dolayı sol far yetkili serviste komple değişmişti. 10 yıllık sağ farda bir problem yokken iki yıllık far neden tükendi? Tecrübesi olan arkadaşlar paylaşırsa memnun olurum.

vectra c2 için h7 ampül mü almak gerekiyor

Son düzenleme:

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Farlar xenon mu? Aracınız comfort ise xenon değildir o ve bu tip ampuller uyar çift olarak değişirseniz daha mantıklı.ama kırmızı yanması ilginçmiş

Sony Z5 ile gönderildi

teoman477

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Farlar xenon mu? Aracınız comfort ise xenon değildir o ve bu tip ampuller uyar çift olarak değişirseniz daha mantıklı.ama kırmızı yanması ilginçmiş

Sony Z5 ile gönderildi

aracım elegans farlar xenon yani yukarıdaki ampullar olur mu?

teoman477

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde bu kelvin mevzusu var kac kelvin olmasi gerekiyor?
Bu far konusunda hic bilgim yok.

teoman477

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olmayabilir.bak bizim orjinal xenon ampuller bu şekilde olmalı
https://www.parcafilosu.com/66240-o...MIosrq7ru31wIV7rvtCh0X6wEoEAkYASABEgI7C_D_BwE

ama emin değilim benim araç modeli farklı seninkinden.tahmin ediyorum aynıdır.ama yanıltmak istemem

Çok teşekkür ederim Tolga bey. kullanım kılavuzuna da baktım ama ampülün hangi özelliklerde olması gerektiği hakkında bir bilgi yok. galiba en mantıklısı bir oto elektrikçiye gitmek veya ampülü söküp bire bir aynısından almak olacak.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen söküp götürün alın.aracınızın xenon ampulü kelvin değeri 6000 olması lazım orjinal.en güzel aydınlatma bu değerde var.attığım linkte görünmüyor ama arka soketi de çok değişik sipariş vermeden bulmanız zor büyük bir parçayı yoksa yakınınızda

Sony Z5 ile gönderildi