Vectra b sİs fari

Ahmet becit

Kayıtlı Kullanıcı
78-Karabük
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, 2001 model vectra b makyajlı kasa aracımdaki sis farlarını parkları yaktığımda ayrıca yakmak istiyorum, yani komple farlar yandığında ön ve arka sislerle birlikte değil, elektrikçi bunun için ayrı bir sis far butonu olması lazım, bunda tek sis farı butonu var, bunlar komple satılır, ayrıyetin burada bulunan boş hazneye sis farı butonu bulamazsın dedi, bunun daha kolay bir yanı yokmudur.:mad:

Ve ayrıca arkadaşlar, yol bilgi ekranı arıyorum, benim araçtaki sadece tarih saat ve sıcaklık gösteriyor, bunu nereden bulabilirim, yardımcı olabilirmisiniz lütfen.

Son düzenleme:

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Normalde parklar açıkken sis lambalafını yakabilirsiniz. Ön ve arka sis far düğmeleri ayrı ayrıdır vectra b'lerde. Sizin araçta daha önce işlem yapılmış olmasın?

Ahmet becit

Kayıtlı Kullanıcı
78-Karabük
Siteyi ziyaret et
Hayır, bende tek sis farı açma düğmesi var, vectra b makyajlı kasa 2001 model araçların bi çoğu böyle malesef

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
makyajlı kasadakini hatırlayamadım ama makyajsız da ve astralarda iki sis butonu var. biri önü diğeri arkayı yakıyor. arkaları yakan buton ile önlere sonradan takılmış sisleri yakmak için işlem yapılmış olabilir. ayrıca ekranı değiştirmekle iş bitmiyor diye biliyorum. forumda makyajlı kasa vectra ya yol bilgisayarı bağlama ile ilgili konu vardı ethem beyin. ekran değişimi ile biten bir iş değil yani.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Makyajsız B kasalarda da ön ve arka sisler ayrı ayrı düğmelerle yanıyor ama sisler parklarla değil sadece kısa hüzmeler açılınca yanıyor.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 6 yıl bindim işte cdx'e. Orjinal xenonlu makyajlı kasa olanına. Ve yukarda da belirttiğim gibi arka ve ön sisler için düğmrler ayrı. Arkadaş aracına laf söyletmek istemiyor galiba.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Durum anlaşıldı, arkadaşımızın aracına sis lambaları sonradan eklenmiş, açma kapama düğmesi olarak arka sis lambasının düğmesinden faydalanılmış.

(benim araçtaki sadece tarih saat ve sıcaklık gösteriyor)
Araçta orijinal yol bilgisayarı olmadığına göre yol bilgisayarı ekranı+kumada kolu+soket alarak monte ettirmeniz gerekir. Arşiv kısmında (self servis tamamlanan projeler) bununla ilgili bilgiler olacak.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Montaj resimleri silinmiş ama belki yapılan yorumlar yardımcı olur.