Opel vectra a gt sis fari?

No_Name

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba.Bir sıkıntım var ve sizlerle paylaşmak istedim belki bana yardımcı olan birini bulabilirim. Vectra A GT sis farını hiçbiryerde bulamıyorum.Bakmadıgım yer kalmadı ama yok bulamadım.Artık en sonunda Araba Satış yapılan sitelerden girip adamları arayıp sis farlarını bana satmalarını istedim:D yine yok.. napacam bana yardımcı olun

tosuncem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bu sıkıntına çare aramak için doğru adrestesin fakat yanlış kapıyı çalıyorsun, burası sadece kendini tanıtma ve çevre kazanma bölümüdür...

tosuncem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama yinede hoş geldin...
bu arada ankarada araç hurda merkezine gittin mi hiç?

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yasin Bey ,
Tanıtım formatına uygun olarak yazmanız gerekiyor.Ayrıca klavye dil seçeneği ayarlarınızda problem olmalı ki noktalı harfler sıkıntılı.
Sis farına gelince zor bir parça ama bir arkadaşta orjinali vardı.İstersen ona yönlendirebilirim.

No_Name

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yinemi yanlıs yere yazdık.bi önceki konuyu baska yere açmıştımda emre guven arkadas uye arşivinde paylaş demişti o yuzden buraya konu actım.kusura bakmayın yanlıslık olduysa. Valla emre bey beni yonlendirirseniz gercekten cok memnun olurum. ben şahsen zaten ankarada oturuyorum.baktım hurdacılara ama bulamadım.