Vectra B Sag motor kulakcigi

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Bu verdiğim linkteki kulak üst olması lazım yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin.

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki usta sanırım bundan bir tane üstte bir tane de altta oluyormus benim üstteki kopukmuş aceba bu hangisi pek anlayamadım :S
altta 2 tane olur üstte 1 tane olur... alttakiler kopmaz da ezilince işi biter görev yapamaz hale gelir... üstteki kopar koparsa... genelde üsttekiler kopar... bu linkteki yan sanayi.. bunların yan sanayileri genelde adi oluyor hele alttakini yan sanayi hiç almamak lazım 1 sene sonra gene bozulur bir daha işçilik verirsin... bu arada ben can yarın bölümde göster bakayım hangisi kopmuş :)

beyefendi13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladım can benimki üst müş ole dediler yani serviste. Baya ses yapmaya başladı gaza basmaya korkuyorum... O zman ben en iyisi gidip orjinalni aliim seneye tekrar uğrşmayalım... ;))

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ses nasıl bir ses, tarif edebilirmisiniz?

Merhaba Arkadaslar

Uzun zamandir motordan gelen ses beni rahatsiz ediodu ama surekli gelmedigi icin pek umursamamistim su siralar baya artti. Opel servisine goturdugumde aracin sag motor kulakciginin koptugunu soylediler.
150 lira gibi bir rakam soylediler bu konularda pek bilgim olmadigi icin bir danismak istedim.

Bir sorum da su olcak bu parcanin degismemesi durumunda ne gibi bi sorunlar olusabilir yani degismesi acil olan bir parca mi ?

Simdiden yardimlariniz icin Tesekkurler

beyefendi13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ses nasıl bir ses, tarif edebilirmisiniz?

Ses söyle diyeyim sanki bu ön konsolda boşta bı kapak varmıs gibi gaza bastıgında ya da araba yuke bindgnde tıkırtı şeklinde geliyor ama cok ciddi bi ses yani... ben önce bi vida gevşedi ya da bi kapak cıktı yerınden falan sanmıştım ama sorun motor kulagındaymıs....