vectra b motor ışığı yanıyor

tufan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar; 98 vectra b aracımın motor ışığı yanıyor, cihaza bağlandı, ekzantrik sensörünü gösterdi. Sensör değiştirildi fakat arıza silnmedi, sensör sağlam çıktı. Arızanın beyinde veya tesisatta olabileceği düşünülüyor. Şu an bekliyorum araç 4000 devirle sınırlı çalışıyor. fikir ve görüşlerinizi bekliyorum, teşekkürler.

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5000 devire geçmiyo mu

hınhın hın mı yapıyo eger oyleyde ecoteclerin başbelası krankmili sensoru

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş sadece eksantrık sensoru degısmesı yeterlı gelmedı demekkı krankıda degiş lap dıye duzelır

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
krank devir sensörüde bozuk olabilir beyin zor ihtimal arıza kodu neydi p0335 krank devir sen. p0340 eksantirk devir sen.dür.

sumi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benİm Daha Öncekİ Arabamda Ayni Problem Vardi. 3500-4000 Devİrİn ÜstÜne Çikmiyordu. Problem Katalİtİk KonvertÖrde Çikti

alpervectra-B

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yanlış bilgi vermelim.motor arıza ışığı her ne nedenden olursa olsun yandığında araç motoru korumaya aldığı için 4bini geçmez.onu deiştir bunu deiştir bence yanlış bence başka bierdede tech 2 ye bağlatın.eksantrik sensöründen olsa araç tekler düz giderken stop edicek gibi olur.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alpervectra-B' Alıntı:
arkadaşlar yanlış bilgi vermelim.motor arıza ışığı her ne nedenden olursa olsun yandığında araç motoru korumaya aldığı için 4bini geçmez.onu deiştir bunu deiştir bence yanlış bence başka bierdede tech 2 ye bağlatın.eksantrik sensöründen olsa araç tekler düz giderken stop edicek gibi olur.
kardeş yanlış bilgi vermeyelim diyosun ama yanlışın alasını verıyorsun!!

gateway

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tekrar cihaza baglatmanızı oneririm. bende de cihazın gosterdiği hatayı (silindir kapagı temizliği vs) duzelttiler. araba servisten cıktı. 5 km sonra baska bir arıza verdi. egr valfi degisti. problem cozuldu.

tufan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bayram nedeniyle internetten uzak kaldım, hepinize ilginiz için teşekkür ederim. Önerilerinizi değerlendireceğim, sonuçtan sizleri de bilgilendiririm tekrar görüşmek üzere!