Vectra B Mi, Yoksa C Mi Tercihiniz Hangisi?

VECTRA B Mİ YOKSA C Mİ

• VECTRA B

Oy: 202 56.0%
  • VECTRA C

Oy: 159 44.0%

• Kullanılan toplam oy
    361

cemalce

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence vectra olsun da ne olursa olsun:) ama illaki bir seçim yapılacaksa vectra b yi seçerdim .Başka hiçbir arabada olmayan sportif bir yapısı var.

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede vectra b lerde bir amerikan tarzı var yırtıcı sportif bir havası var ama aile tipi klasik bir amerikan tarzı

vectra c ler ise zaten chrsylerin bir modelinin ufağı adını unuttum geçen arkasındaydım araç öndende arkadanda vectra c ama çok daha büyüğü vectra c lerin özellikle şekli arabam olan c1 lerin görüntüsü harika bence hep diyorum öyle bir kasa klasik olucak kasadır belki ilerde opc leri makul fiyatlara düşerse alırım bir tane :)

MavimantalitE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya Abiler ,
Bende B Kasa var.Dün bi abimin 2004 model C kasa elegance'ını inceledim.
(Baya bi detaylı ama ) Ben o arabalarda o kadar özellik olduğunu gerçekten bilmiyodum yaa.. Aşık oldum resmen.. Karar verdim bu arabamın borcunu bitireyim en kısa zamanda C kasa bi Vectra alıyorum Abiiii...
Saygılar herkese..

vectra 07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabıkı vectra b arkadaslar efsane kasa bende 98 GT var ve cok memnunum harıka bır araba GT ye bınmeyenler bılemez

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
B'nın durusu daha sportif geliyo bana C'ise tam bir makam aracı gorunumu var. secimim B den yana olurdu

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c de güzel ama ben vectra b derim. Özellikle 2.0 yazanlar var arka tarafta onlar orjinalinden midir nedir daha hoş bir tampon yapısına sahip, süper

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya Abiler ,
Bende B Kasa var.Dün bi abimin 2004 model C kasa elegance'ını inceledim.
(Baya bi detaylı ama ) Ben o arabalarda o kadar özellik olduğunu gerçekten bilmiyodum yaa.. Aşık oldum resmen.. Karar verdim bu arabamın borcunu bitireyim en kısa zamanda C kasa bi Vectra alıyorum Abiiii...
Saygılar herkese..

Benim arkadaşımda da 2004 comfort vardı, rakiplerine göre baz modeli daha donanımlıydı:good: