vectra b komple motor yapımı

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
yeni aldığım aracın motorunda sıkıntı vardı ve komple motor yapılması gerekiyordu.uzun suren araştırmalarım sonucunda en doğru yere yaptırmaya karar verdim.götürüp aracı teslim ettim motor sökuldukten sonra bana verilen parca listesi şu şekilde oldu
piston
sekman
ana yatak
kol yatağı
gayd-sibop
sibop lastiği
alt takım conta
üst takım conta
termostat
devirdaim
triger seti
yağ pompası
motor yağı
buji
hava-yağ-benzin filtresi
Vkayışı ve rulmanı
sıvı conta
ahtapot hortumu(neyse artık)
yağlı itecek
motor yağ kapağı
yağ seviye sensörü
amortisör takozu ön
arka taşıyıcı burç
viraj demir lastiği
rot kolu
askı kolu
direksiyon körük lastiği
bu parcaların tamamına 1550 tl.ödedim .işçilik ve rektefiye ücreti 1500 liraya mal oldu.bunun yanı sıra klıma calışmıyordu borularında kaçak vardı onlar yapıldı ama klıma yine olmadı klıma motorunun keçelerindede kaçak varmış .klimacının yolu gözuktu.motor yenilemek isteyen arkadaşlara duyurulur 3000 -3500 lirayı gözden çıkartsınlar.aldığım parcaların tamamı orjinal siboplar alman malı .

ungovernable

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parça listesine bakılırsa araç seni en az yaşı kadar daha sorunsuz götürür gibi geldi bana.Hayırlı olsun, güle güle sorunsuz binersin inşallah.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
hayırlı olsun bomba gıbı pıyasa cıkcak ınsallah

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
Parça listesine bakılırsa araç seni en az yaşı kadar daha sorunsuz götürür gibi geldi bana.Hayırlı olsun, güle güle sorunsuz binersin inşallah.
inşallah temmennimiz o yönde allah kimseye böyle dert veripte derman aratmasın

xmyy_24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun kardeş bende 96 vectra b nin motorunu yaptırdım senin listenin aynısı hemen hemen 3,170 tl ye mal oldu aracı cuma günü teslim aldım inşallah sorunsuz bineriz gerçekten çok kötü bir durum allah kimseye böyle dert vermesin.

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Desene yürüyeni kız gibi olucak.

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
yapsakmı satsakmı arasında gidip geldim ama yerine alacağımız aracın ne tur sıkıntıları olabileceğini bilmediğimiz için yaptırmaya karar verdim.bana arabayı satan adamda aranın nesi bozulduysa öyle bırakmış klimasını arka cam resiztansını ön takım arka takım her yerden ses gelen arabanın hiç bir şeyine bakmamış sadece binmiş gitmiş.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun dört dörtlük araba olacak simdi iyi günlerde kullan satmana bastan beri karsıydım zaten en iyisini yapmıssın