vectra b kasa 2.0 dti hararet

meric979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b kasa dizelim var motorun cok ısınmasından şikayetcıyım ozellıkle sıkışık trafiklerde 120 dereceye kadar cıkabılıyor 1 hafta once radyatorumu degıstırdım ama bi işe yaramadı yaptıgm masrafla kaldım napıcagımı solersenız sevıvırım

ufuk_can_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla aynı sorun bende de var deneme yanılma yapıyoz termostat, radyatör herşey daha bulamadık....son bi müşürü deneyecem herhalde...

xmyy_24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim hararet şıkışık trafikte 100 e bile gelmiyor mesela ankaralı arkadaşlar bilirler dikmene giden yol rampa olmasına ve trafiğin yoğun olmasına rağman hararet 100 e bile gelmiyor okadar dur kalk yaptığım halde ama kaputu açtığım zaman resmen motor kaynıyor çok sıcak oluyor.

meric979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim hararet şıkışık trafikte 100 e bile gelmiyor mesela ankaralı arkadaşlar bilirler dikmene giden yol rampa olmasına ve trafiğin yoğun olmasına rağman hararet 100 e bile gelmiyor okadar dur kalk yaptığım halde ama kaputu açtığım zaman resmen motor kaynıyor çok sıcak oluyor.
senin araban 2.0 dti mi ?

xmyy_24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
söylenenlere göre opellerde 110 a kadar çıkıyormuş hararet ama benim hararet hiç 100 ü geçmedi:) benim tedirgin olduğum konu motorun çok ısınması kaputu açtığım zaman alev gibi olması.