Vectra B İçin Ofsetli Jant... Yardımcı Olurmusunuz ? ( Caps )

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakın zamanda aracıma uyguladığım jantların fotoğraflarını paylaşacağım..Yayda satın aldım,almasamıydım diyorum zaten yere yakın oldu..18 inc takdım 225 40 18..tavsiye ederim..

arkadasım en kısa zamanda sizden resimleri bekliyorum.... aracınız 2000motorsa 18 olur ama benim aracım 1,6 :)

Chaossx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklısınız 1.6 ise 18ince hiç bulaşmayın derim..zaten kasaya ağır geliyor..mümkün olduğunca 17 üstüne çıkmayın..gt jantı düşürseniz harika olur bence..
Benim aracın fotosunu diğer konuda paylaştım..

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklısınız 1.6 ise 18ince hiç bulaşmayın derim..zaten kasaya ağır geliyor..mümkün olduğunca 17 üstüne çıkmayın..gt jantı düşürseniz harika olur bence..
Benim aracın fotosunu diğer konuda paylaştım..

gördüm jantlarınızı oldukça güzel hayırlı uğurlu olsun :) ben 17 de karar kıldım çünkü çok büyük duruyor araca göre... :) en net sizin araçta gördüğüm için söylüyorum :) benim aracım zaten yere yakın yaylı bir araç 17 idealdir şimdi sadece jant seçme kaldı benim için :)

Chaossx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gördüm jantlarınızı oldukça güzel hayırlı uğurlu olsun :) ben 17 de karar kıldım çünkü çok büyük duruyor araca göre... :) en net sizin araçta gördüğüm için söylüyorum :) benim aracım zaten yere yakın yaylı bir araç 17 idealdir şimdi sadece jant seçme kaldı benim için :)

Teşekkürler darısı başınıza :D doğru karar vermişsiniz bencede.
1inç büyütürseniz, iki gün sonra jantlar gözünüze ufak gelmeye başlayacaktı..
(GT jantı orijinal,sorunsuz ve yakıştığına emin olunan jant modeli olduğu için bu jantı her zaman hariç tutarak konuşuyorum :) )

Yaylı olması işinizi kolaylaştıracak,iyi yapmışsınız ben tersden başladım,önce jant sonra yay yparım dedim :sopa:
215/ 45 /17 takıp sürtmeden şikayetçi olanlar var, 205/40/17 sürtme sorununu ortadan kaldıran lastik ebatı diye duydum..
Lastiklerin yanak ve taban ebatını iyi hesap ederek alın..Üstündeki yazan 7jx17 takabiliceğiniz lastik tabanı değerlerini gösterir..

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler darısı başınıza :D doğru karar vermişsiniz bencede.
1inç büyütürseniz, iki gün sonra jantlar gözünüze ufak gelmeye başlayacaktı..
(GT jantı orijinal,sorunsuz ve yakıştığına emin olunan jant modeli olduğu için bu jantı her zaman hariç tutarak konuşuyorum :) )

Yaylı olması işinizi kolaylaştıracak,iyi yapmışsınız ben tersden başladım,önce jant sonra yay yparım dedim :sopa:
215/ 45 /17 takıp sürtmeden şikayetçi olanlar var, 205/40/17 sürtme sorununu ortadan kaldıran lastik ebatı diye duydum..
Lastiklerin yanak ve taban ebatını iyi hesap ederek alın..Üstündeki yazan 7jx17 takabiliceğiniz lastik tabanı değerlerini gösterir..

teşekkür ederim buradan sizin tecrübelerinizle birşeyler öğrendim 1. sayfadaki araç benim aracım beyaz olan. 15 jant ile yere yakınlıgı belli oluyor ama 17 takmam için yükseltmemmi gerekiyor bilemiyorum :) fazlasıyla meşankatli bir iş bu jant seçimi.... sizede en acilinden yay lazım :)

Chaossx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim buradan sizin tecrübelerinizle birşeyler öğrendim 1. sayfadaki araç benim aracım beyaz olan. 15 jant ile yere yakınlıgı belli oluyor ama 17 takmam için yükseltmemmi gerekiyor bilemiyorum :) fazlasıyla meşankatli bir iş bu jant seçimi.... sizede en acilinden yay lazım :)

Ne demek,hepimizin tecrübelerine ihtiyacı var forumun..
Yaylar evde yatıyor canımı acayip sıkıyor o ayrı bi konu zaten :D
18 ile arac şuan çok yükseldi rahatlıkla hissediliyor..Yayı takmam lazımm :mad:
Sizin araçta yay vardı o yüzden 17 takdığınızda cuk oturcak diye düşünüyorum..
Jant seçmek ömrümü yedi benim ömrümü :D Çok dikkat etmek gerek..
Alacağınız janta karar verseniz dahi lastiğinizin önüne koyup deneyin nasıl durduğunu.. :cool:

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne demek,hepimizin tecrübelerine ihtiyacı var forumun..
Yaylar evde yatıyor canımı acayip sıkıyor o ayrı bi konu zaten :D
18 ile arac şuan çok yükseldi rahatlıkla hissediliyor..Yayı takmam lazımm :mad:
Sizin araçta yay vardı o yüzden 17 takdığınızda cuk oturcak diye düşünüyorum..
Jant seçmek ömrümü yedi benim ömrümü :D Çok dikkat etmek gerek..
Alacağınız janta karar verseniz dahi lastiğinizin önüne koyup deneyin nasıl durduğunu.. :cool:

bende aracı yükseltmeye karar verdim :) üzerindeki kısa yayları çıkartıcam öyle takıcam isteyen leylek desin umrumda değil o çukurları doldurmaktan çok sıkıldım lap lup gidio araba alçalınca :) eğer yaylarınızı takmayı düşünmüyorsanız talip olabilirim. Aracı yükseltip 17 yi takıcam :)

Chaossx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yayları takdım araç yerle bütünleşik oldu yawww :D :D :D

Şakası bi yana :D görüntü fena değil,bu jantlarla olabiliceği en iyi şekli aldı sanırım..Sürtme yaptı lastikler çamurluğa, jantlar göbekten torna edildi(0.6cm)..Şimdi 4 kişi ile sıkıntı yok,5.kişi oturdumu sürtme yapabiliyor..
Buda fotosu buyrun..Orijinal helezonlarıda satabilirim, komforum o kadarda bozulmadı bu vogtlandlar yumuşak yaylarmış epey,eibach için sertdir tam spordur dediler fiatıda uçuktu alamazdım , gerçi artık dikkatli ve yavaş sürüyorum sıkıntı yok :)

picture.php

picture.php

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yayları takdım araç yerle bütünleşik oldu yawww :D :D :D

Şakası bi yana :D görüntü fena değil,bu jantlarla olabiliceği en iyi şekli aldı sanırım..Sürtme yaptı lastikler çamurluğa, jantlar göbekten torna edildi(0.6cm)..Şimdi 4 kişi ile sıkıntı yok,5.kişi oturdumu sürtme yapabiliyor..
Buda fotosu buyrun..Orijinal helezonlarıda satabilirim, komforum o kadarda bozulmadı bu vogtlandlar yumuşak yaylarmış epey,eibach için sertdir tam spordur dediler fiatıda uçuktu alamazdım , gerçi artık dikkatli ve yavaş sürüyorum sıkıntı yok :)

picture.php

picture.php

çok güzel olmuş maşallah :) ben her çukurdan kaçmaktan cok sıkıldım :) sizdeki yayları kaça satarsınız acaba