Vectra B İçin Ofsetli Jant... Yardımcı Olurmusunuz ? ( Caps )

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle merhaba;

Birçok arkadaşımında ısrarcı önerisi üzerine aracıma jant almaya karar verdim alman sitelerinden gördüğüm kadarıyla kafamda birkaç model oluştu fakar 5 kollumu yoksa BBS tarzımı karar veremedim... Birde aşşağıdaki resimdeki jant ebatı nedir sizce ve ofset aralıgı nedir. Bu janta benzer buldum ve tekerler çok dışta dursun istemiyorum....

35wbs.jpg

Buda Kendi Aracım

35wdp.jpg

Önerilerinizi Bekliyorum Arkadaşlar...

Resimdeki Jant Bulundu...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-replica-17-jant-7-5x17-5x112-62178587/detay/

Son düzenleme:

Chaossx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende benzer bir kararsızlık içerisindeyim :(
Linkimde burda : http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=84502

İlk fotoğrafdaki sanırım bbs jant çok yakışmış.5 kollu mak matrix jantı beyaz vectraya mehmet kayhan takmıştı sanırım çokda güzel duruyordu..5kollu zevkime uygun bulamadığım için bbslere bakıyorum bende..

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 kolluda karar verebilmiş değilim :( sanırım bende bbs alacağım yurtdışındaki araçlara baktıgımda bbs kullanılmakta çoğunlukta... :) sizin aracada koyu renk jant çok yakışır.

Chaossx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mak matrix 5 kol 18 jantın görüntüsüde burda..Çok iyi duruyor bence,benim aracım koyu renk bu yüzden 5kol bende sanki sırıtıcakmış gibi geliyor..Kararsız kalırsan bbs al tak derim,her türlü kendini göstericektir..

janttse2.jpg

.:R

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence D sınıfı araçlara çok kollu ya da BBS tarzı yakışıyor, 5 kollu jant aracın ağırlığını bozabilir...

Bu arada ilk fotoğraftaki aracın rengi de mükemmel...

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jant oldukça güzelmiş ama 18 abartı olur diye düşünüyorum 17 bbs te karar kıldım sayılır :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
One muhteşem bir janttır ya cuk oturmuş tabiri caizse... bbs yerine bulabilirsen bu janttan bul derim... 5 kollu falan halt eder bu jantın yanında...

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
One muhteşem bir janttır ya cuk oturmuş tabiri caizse... bbs yerine bulabilirsen bu janttan bul derim... 5 kollu falan halt eder bu jantın yanında...

aynısını buldum kardeş ama yabancı forum sitelerinde 5 koluyu övüyorlar... mhtemeln bu jant olacak birde o araçta çok güzel durmuş çünkü aracın rengine uymus... beyaza siyah gidermi bilemiyorum demo yaptıracağım çok çakal işi olsun istemiyorum

Chaossx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 kollu jantların hepsi güzel durmuyor..vectra st200 jantı,mak matrix 5 ince kollu,bide opelin ince kollu jantları güzel duruyor.diğerleri bence görüntüyü bozuyor..

_astra_ nickli arkadaşa katılıyorum,örnek verdiğiniz resimdeki jant çok iyi ve Türkiyede var :good:

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 kollu jantların hepsi güzel durmuyor..vectra st200 jantı,mak matrix 5 ince kollu,bide opelin ince kollu jantları güzel duruyor.diğerleri bence görüntüyü bozuyor..

_astra_ nickli arkadaşa katılıyorum,örnek verdiğiniz resimdeki jant çok iyi ve Türkiyede var :good:

sanırım ilk janttan alacagım çok hoşuma gidiyor :)