Vectra B Genleşme Kabı (Coolant Expansion )

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
yapıştırılabilir gibi duruyor benim ki tam dibinden kırılmadı kelepçenin yarısı tutuyor sağlam kısmından ve metal boru destek oluyor yani antifiriz boru ile plastik arasından kaçırıyor ve o kadar az kaçırıyorki hiç eksilmiyor antifiriz seviyesi (4 aydır) şimdi bu metal boru ve plastiği birbirine yapıştırabileceğim bildiğiniz yapıştırıcı varmı arkadaşlar denemek istiyorum olmazsa değiştirecem.japon yapıştırıcısı olmaz diye tahmin ediyorum

aşağıda işaretledim kırıldığı noktayı
fb26f.jpg

benimkide tam böyleydi işte.. içinde demri gördüğümde yapıştırılacağını düşündüm. ama o kadar yüsek basınç ve sıcaklık varki hiçbir yapıştırıcı fayda etmiyor. sıvı conta eriyor, çekomastik eriyor, rapid eriyor, çelik plastik hamur oluyor, japon zaten saymıuorum bile... hatta yapıştırdıktan sonra hortuma 2 tane kelepçe takıp kırık olan kısmı ortaya aldıktan sonra iyice sıkıştırdım. ama nafile... dostum gel biz yenisini alalım, belki iki tane alınca indirim yaparlar :rakir:

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekşın sever bir milletiz ama bu kadar a da gerek yok bence :kop:
Benimkinin içi kahverengi olmuştu,4 ay önce yenisiyle değiştiriverdim

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
Ekşın sever bir milletiz ama bu kadar a da gerek yok bence :kop:
Benimkinin içi kahverengi olmuştu,4 ay önce yenisiyle değiştiriverdim

abi sen ne diosun yaa, ekşın ne kelimee:) bugün kızlarla düzceye gittik, boludağını iki sefer geçtim, maşallah hararet 85i geçmedi. servis yarın açık olur yarın değiştircem zaten. :rakir: