Vectra B fiyat??

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben aracıma elimden geldiğimce, kesem yettiğince iyi bakarım, o nedenle de malım kıymetlidir, ucuza verip ona buna yem yapacağıma kendim binerim daha iyi :)..

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aracıma elimden geldiğimce, kesem yettiğince iyi bakarım, o nedenle de malım kıymetlidir, ucuza verip ona buna yem yapacağıma kendim binerim daha iyi :)..
çok haklısın savaş abi bende iyi bakıyorum üzmüyorum eksiği olursa kısa sürede yaptırıyorum zaten ama sende biliyosun daha önceleri vectramı satıp corolla almayı düşünüyorum demiştim o arac beni cezbediyo gercekten satarsam onu almayı istiyorum ama dediğin gibi ona buna da yem etmem nasip kısmet bakalım:)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
nazım hayırlı satışlar olsun. site üyemiz sadettinde 2 haftadır temiz cdx arıyor ve 2 gündür de 4 araca baktık. fiyatları 20 22 bin arası araçlara bakıp kontrol ettikçe kendi cdx aracımın kıymetini anlıyorum :) araçlar iç açıcı olmadığı gibi satanlarda yalanın biri bin para. adam ilk sahibiyim hata yok diyor bakıyorum kaput çamurluk değişmiş ,ön tamponu dıştan vidalamışlar emanet duruyor. bide utanmadan yalan söyleyip 22 dende aşağı vermiyorlar. genelde sadettin aracı bulup bakıyor beğenirse beni çağırıyor.tabi ben gelene kadar satıcı aracını öve öve bitiremiyor. ve ben oraya gidince benim cdx ,i görüncede yüzü düşüyor :) sonrada ethem 26 isteyince çok diyolar :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
"sonrada ethem 26 isteyince çok diyolar :)"

26 çok para çoooook :). 4-5 ay kadar evvel kafadan, tavan da dahil ağır hasarlı (evvelden de temiz kullanılmadığı her halinden belli olan) 1999 model GT için son fiyat olarak 12.500 istendi. Bir ustamız da rektefe ihtiyacı olan motoruna talip oldu ona da 4.500 TL istendi. Piyasa öyle sanıldığı gibi ucuz değil. Temiz bir araba bulmak iğneyle kuyu kazmak gibi oldu. Ben eşim için temiz bir A kasa bakıyorum ama henüz aradığım gibisine denk gelmedim (aradığım özellikler: otomatik vites, klimalı, LPG'siz, orjinal, ağır hasar görmemiş). Tekliflere açığım :)

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
nazım hayırlı satışlar olsun. site üyemiz sadettinde 2 haftadır temiz cdx arıyor ve 2 gündür de 4 araca baktık. fiyatları 20 22 bin arası araçlara bakıp kontrol ettikçe kendi cdx aracımın kıymetini anlıyorum :) araçlar iç açıcı olmadığı gibi satanlarda yalanın biri bin para. adam ilk sahibiyim hata yok diyor bakıyorum kaput çamurluk değişmiş ,ön tamponu dıştan vidalamışlar emanet duruyor. bide utanmadan yalan söyleyip 22 dende aşağı vermiyorlar. genelde sadettin aracı bulup bakıyor beğenirse beni çağırıyor.tabi ben gelene kadar satıcı aracını öve öve bitiremiyor. ve ben oraya gidince benim cdx ,i görüncede yüzü düşüyor :) sonrada ethem 26 isteyince çok diyolar :)

abi aslında anlattığın satıcı tipi fiyat bakımından güzel birşey bence:)
Vectra'nın piyasası sürekli yükselirken bazı Insignia sahipleri araçlarını bir an önce elden çıkarmak için ölü fiyatına verince Insignia piyasası allak bullak oldu. ama takip ediyorum Vectra fiyatları her geçen gün daha da yükseliyor.

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağol ethem abi dediğin gibi piyasada yüksek fiyat isteyipte yalanla dolanla satış yapmak isteyen vatandaşda çok düşük fiyat isteyip tertemiz diyende çok ama benim bir türlü anlam veremedğim şey 12-13 bin TL isteyen vatandaşların aracları hoşaf vectralardan ve alıcı piyasayı bu şekilde sanıyo.ben 15.750 istiyorum arayıp 13 olurmu 12 olurmu diyenler de var.dalgamı geciyon adammı seciyon sen dedim birisine,abi valla piyasası bu vectraların diyo pişkin pişkin..senin araban gercekten çok temiz görünüyo ve ekstralarıda hesaba katınca 26 normal bi fiyat ve eder diye düşünüyorum.yalnız anlam veremiyorum masraflı aracların fiyatları ucuz diye rağbet görürken bakımlı temiz aracların fiyatlarına yüksek denilmesine:)

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"sonrada ethem 26 isteyince çok diyolar :)"

26 çok para çoooook :). 4-5 ay kadar evvel kafadan, tavan da dahil ağır hasarlı (evvelden de temiz kullanılmadığı her halinden belli olan) 1999 model GT için son fiyat olarak 12.500 istendi. Bir ustamız da rektefe ihtiyacı olan motoruna talip oldu ona da 4.500 TL istendi. Piyasa öyle sanıldığı gibi ucuz değil. Temiz bir araba bulmak iğneyle kuyu kazmak gibi oldu. Ben eşim için temiz bir A kasa bakıyorum ama henüz aradığım gibisine denk gelmedim (aradığım özellikler: otomatik vites, klimalı, LPG'siz, orjinal, ağır hasar görmemiş). Tekliflere açığım :)
kafadan yemiş haline 12.500 motoruna da 4.500 vay be oda iyiymiş..o zaman biz sağlam hasarsız temiz arabalarımıza ne fiyat isteyelim:)
ayrıca aradığın gibi A kasa vectrayı inşallah bulursun savaş abi.

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi aslında anlattığın satıcı tipi fiyat bakımından güzel birşey bence:)
Vectra'nın piyasası sürekli yükselirken bazı Insignia sahipleri araçlarını bir an önce elden çıkarmak için ölü fiyatına verince Insignia piyasası allak bullak oldu. ama takip ediyorum Vectra fiyatları her geçen gün daha da yükseliyor.

fiyat yükselsede yurdum insanının geneli fiyatı yüksek olmasın ucuz olsun düşüncesinde oldugundan dolayı bu ortamda elden kolay çıkan masraflı ama fiyatı ucuz olan araçlar diye düşünüyorum:)

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracımda 96 beyaz vectra cd.Satılık olmadığı halde 15000 tl teklif gördü.Aracımda sadece ön tampon değişik.Onuda ben vurdum.Aldığımda hatasızdı.Şu an satılığa çıkarsam 16000 çekerim.

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracımda 96 beyaz vectra cd.Satılık olmadığı halde 15000 tl teklif gördü.Aracımda sadece ön tampon değişik.Onuda ben vurdum.Aldığımda hatasızdı.Şu an satılığa çıkarsam 16000 çekerim.
4-5 ay öncesinde arbaayı yıkadıgım bir zamanda satılıkmı diye gelip satlık değil dediğim halde 15.250 vermişti bi arkadaş ama satmamıştım.ama şu an bi araba buldum nasip olursa onu almayı düşünüyorum bu yüzden 250 TL aşağı çektim satılır belki diye ama millet sırf fiyat en son ne olur diye sormak için arıyo kimisi de 12 buçuk olurmu 13 olurmu diye arıyo anlayamadım ben bu piyasayı.sende 16.000 desen eminim bu tür şeylerle karşılaşırsın :)