Vectra B fiyat??

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamın aleyküm opelim.net ailesi uzun zaman önce de ilan koymuştum ama kıyamayıp kaldırmıştım fakat piyasadaki fiyat durumlarınıda görünce keyfi olarak bende ilan koydum satılır belki diye arabamı satmaya karar verdim sizce fiyat nasıl?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-lpg-li-orjinal-vectra-2-0-cd-80991131/detay/

corsa_24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ORTA DİREK AİLE BABASINDAN SATILIKTIR.. :))) çok iiyii yaa :) hayırlı satışlar

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende keyfi olarak ilan koydum benim yazıdığıma göre siz ucuz bile yazmıssınız diyorum...6 gün önce 200 tl için vermedim aracımı...istediğim rakamı verseydim verecektim...;)

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen sene 96 model 2.0 cd aracımı 13 bine verdim. 150 bin km deydi. bütün bakımları yapılmış sıkıntısız sorunsuz bir araçtı.senin fiyat öylesine koydum fiyatı ise sıkıntı yok ama satılsın diye o fiyatı koyduysan bence biraz zor.ben 96 ve 200 bin devirmiş araca ne kadar temiz olursa olsun 16 bine yakın para vermem.
13 bin tl ye sattığım aracı 10 günde sahibindenden 150 kişi aramıştı. 15 kişi ile görüşmüştüm. yani 15 i aracı görmeye geldi. 15 senelik aracın sadece ön plastik tamponunda boya vardı. ilanda yazmasına rağmen burası boyalı 50-100 daha düş mühabbeti yapan elemanlar olduğundan telefonda dediğim fiyattan 5 kuruş düşmediğimden 15. kişiye nasip oldu. yoksa 50 tl indirseydim ilk gelen gütürecekti :)

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim bunda önceki arabam Vectra 98 gls idi ama 13800 verdim.145000 km idi 110000 km de serviste motorunu yaptırmıştım 2000 tl ye üstelik satmadan 2-3 ay önce trigerini devirdayımı v kayışını değiştirmiştim.Kısacası fazla abartmaya gerek yok.Siz biraz şişirmişsiniz

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende fikrimi söyliyeyim...gözümün önünde beyaz 97 vectra 16.850 ye satıldı...araçtan araca değişiyor o zaman...;)burdan bu anlaşılıyor...benim aracıma 16.300 tl teklif verdiler 8 gün falan oluyor...ben vermedim yakın cevremde olan herkezde buna şahit...günde 1 kişi aramasada iki üç günde kesin bir kişi arıyor...galericilerde 15.750 veriyorlar...bende ilk aldığımda aracımı 15.000 tl ye almıştım...6 milyara yakında ben masraf ettim 2 yıl içinde...:)biraz çok ama...

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hepinize yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim.fiyatı abarttığımı düşünmüyorum çünkü sunroofsuz cdlere bu fiyat isteniyo gls lere de 14 15 civarı istenirken ben normal yazdığımı düşünüyorum bir de ilanda yazdığım parçaları komple yeniledik arabanın lastiğinin aküsünün vs yeni olması bile fiyatı etkiler diye düşündüm ama hayırlısı bakalım nasip kısmet:) ibrahim kardeşim senin arabanda gerçekten çok temiz ve diri duruyo 16.300 vermişler yerinde olsam 200 TL için satmamazlık yapmazdım satardım hayırlısı olsun sana da hayırlı satışlar dilerim:)

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende fikrimi söyliyeyim...gözümün önünde beyaz 97 vectra 16.850 ye satıldı...araçtan araca değişiyor o zaman...;)burdan bu anlaşılıyor...benim aracıma 16.300 tl teklif verdiler 8 gün falan oluyor...ben vermedim yakın cevremde olan herkezde buna şahit...günde 1 kişi aramasada iki üç günde kesin bir kişi arıyor...galericilerde 15.750 veriyorlar...bende ilk aldığımda aracımı 15.000 tl ye almıştım...6 milyara yakında ben masraf ettim 2 yıl içinde...:)biraz çok ama...

evet dediğin gibi arabadan arabaya değişiyo ancak alacak olan vatandaş piyasadaki 12-13 bin arası satılan vectraların fiyatlara bakıp piyasası bu diye düşünüp arıyor ama daha sonra 3-4 bin tl masraf edecegini düşünmüyor ucuza aldık diye seviniyor masraf acınca da aklı başına geliyor çok şahit oldum cevremde bu tür olaylara..
bu yüzden sana cok katılıyorum araba var arabacık var kısacası:)

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hepinize yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim.fiyatı abarttığımı düşünmüyorum çünkü sunroofsuz cdlere bu fiyat isteniyo gls lere de 14 15 civarı istenirken ben normal yazdığımı düşünüyorum bir de ilanda yazdığım parçaları komple yeniledik arabanın lastiğinin aküsünün vs yeni olması bile fiyatı etkiler diye düşündüm ama hayırlısı bakalım nasip kısmet:) ibrahim kardeşim senin arabanda gerçekten çok temiz ve diri duruyo 16.300 vermişler yerinde olsam 200 TL için satmamazlık yapmazdım satardım hayırlısı olsun sana da hayırlı satışlar dilerim:)

teşekkür ederim...sizin aracınızda güzel...benimkisi ölesine koyulmuş bir ilan..yok 16.500 görürsede veririm...yoksa binerim...adama 1 sene garanti verdim ben değiştiğim parçalar için...alacaksan...çünkü 6 milyara yakın masraf ettim...huyunu suyunu biliyorum...
aracımdan memnunum şuanda...ilden ile de farklılık gösteriyor fiyatlar...

Son düzenleme:

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim...sizin aracınızda güzel...benimkisi ölesine koyulmuş bir ilan..yok 16.500 görürsede veririm...yoksa binerim...adama 1 sene garanti verdim ben değiştiğim parçalar için...alacaksan...çünkü 6 milyara yakın masraf ettim...huyunu suyunu biliyorum...
aracımdan memnunum şuanda...ilden ile de farklılık gösteriyor fiyatlar...
biliyorum paylaşmıştın değiştirdiğin parçaları ettiğin masrafı..istediğin fiyata verirsin inşallah