vectra b direksiyon hortumu

aytac55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımın cumartesi günü direksyonu zor dönmeye ve dönerken ses çıkarmaya başladı servise götürdüm ustalar hidrolik hortumunun patladığını yağ kacırgığını ve tamiratla halletceklerini söylediler aracı bıraktım pazartesi servisten aradılar ön taraftaki darbe demirinin egrildiğini radyatör ayaklarını kırdığını radyatörü komple değiştirmeleri gerektiğini söylediler servise gittim duruma baktım
demir iki yerden 2 cm kadar eğrilmiş ve radyatöre baskı yapıyor aracın ne tamponunda ne kaputunda herhangibir darbe yok aracım engelli aracı olduğundan kimseye istesemde veremem versemde bu demiri bu kadar eğecek kadar şiddetli bir darbe görse bile ön tampon ve ızgara mutlaka zedelenirdi hatta kırılırdı bu arada aracımı başka servisede götürmüyorum ve servis bunun yeni oldugunu bu şekilde aracın fazla gidemeyeceğini söyledi
bu durumu anlayan varsa yardımcı olsun şimdiden teşekkür ederim
radyatöre 230 tl
ön fren balatalarına 80 tl bu fiyatlar normalmı

Moderatörün son düzenlenenleri:

helldemons

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede araç çukura düşmüş olabilir.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustan bu egrilme darbe olayinin yeni oldugunu söylüyorsa eger sende son zamanlarda altini vurdurmadin ise tek sey kaliyor..ya bu egilme yeni degil veya ustan yalan diyor..yani kendileri yapti bir dikkatsizlik sonu veya ciragi yapti söylemiyor korkudan..:D

aytac55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanin altini hic vurmadim bende serviste olabilecegini dusundum oyle cekicle vurmadiktan sonra yanlislikla olabilcek bise degil birde servis yillardir gittigim ben haytimda boyle bise gormedim

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neden olamasin? yani kimsenin günahini almayalim ama,sen ben vurmadim diyorsun o zaman dedigim gibi tek sey kalir ya rabayi lift degilde hidrolik krioko il kaldrirken veya indirirken ,altinda birsey unutma ile ne bileyim tamirhaneye sokulurken altini vurma...yani

aytac55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracin altini vurunca radyotorun onundeki demir egrilirmi

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kriko ile neden olmasin indririken altinda birsey unutursan :D