Vectra B Comfort

Vectra Power

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.dilanbilgisayar.com.tr
Önemli deiL abicim :) Ama AngeL FarLar farkLı bir zevk gerçekten. Vectra ları çok farklı ve güzeL kıLıyor. aLmanı tavsiye ederim açıkçası ;)

aksemseddin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Harika olmuş.Çok beğendim.Özellikle farların dikkatimi çekti.Seninki gibi angel farlardan taktırmak istiyorum uzun zamandır.Aslında iyi bir modifiye yapmam lazım.Ehliyetini almana fazla zaman kalmamış.1-2 sene sonra bu arabayı sende yine görürüz inşallah.

Vectra Power

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Harika olmuş.Çok beğendim.Özellikle farların dikkatimi çekti.Seninki gibi angel farlardan taktırmak istiyorum uzun zamandır.Aslında iyi bir modifiye yapmam lazım.Ehliyetini almana fazla zaman kalmamış.1-2 sene sonra bu arabayı sende yine görürüz inşallah.

Seneye aLıyorum ehLiyetimi tekrar benim oLur inşallah. O zman daha bi farkLı oLucak :) çok güzeL ve soft bir tampon var akLımda ön tarafa göre. bakaLım nasip kısmet tabiki :)

smh58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bana CDX se uyacak jant lazım ucuz da olcak ama :) cok sey ıstedım galıba araban super olmus elıne saglık ama uzuldum satmana

Vectra Power

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
iLeride tekrar geri aLabiLirsem aracımı o zaman büyük değişikLikLer oLucak Allah İzin Verirse. Ön Tampon , Marjpiyer , Arka Tampon, PlakaLığın oLduğu yeri kapatmak , Ve GüzeL Bir DTM var akLımda :) Zaten Ön Panjurum ve AngeeLlerim var sadece LedLi Stop eksiğimi de gideririm. HaLiyLe de Jant isticek araba :) Eski arabam oLmasada başka bir Vectra B2 ye uygulicem bu akLımdakiLeri ;) YorumLarınız için teşekkürLer :)

BaYRaM12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimler acılmıyor yenisini ekleyeblrmsnz merak ettiğim birsey varda

dakota

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşş resimleri göremiorum ben bidaha gönderiwersen sana zahmet merakettim arabanı bende de beyazı war jantlar çok orjinal güsel bizimkilerin üzerindeki bence..

Efelerin Efesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resımlerı bı tek benmı goremıyorum :)