Vectra B Comfort

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek kelimeyle masaallah

Vectra Power

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.dilanbilgisayar.com.tr
TeşekkürLer ArkadaşLar :) Ufak bi Kaza Geçirdim asLında TarLaya Uçtum ama hiç birşey oLmadı Mıcıra Kaptırmıştım. Nede oLsa o bir OpeL gerçekten 10 Numara DayanıkLık bakımından :)

BaYRaM12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek kelimeyle 10 numara ama birde jant oldumu 4 4 lük:)

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araban çok güzelmiş.. Satmana üzüldüm.

Logo iptali karizmatikolmuş. EN çok beğendiğim de farların. Farların markası, satın alınan yer ve farların özelliklerindne biraz bahsedersen sevinirim. Uuzn zamandır bu farlar üzerinde araştırma yapıyorum ancak daha sonuçlandıramadım. Biraz bilgilendirme yapablir misin?

Vectra Power

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.dilanbilgisayar.com.tr
Tabiki :) Valla ben pek araştırmadan aLdım. bi site vardı şimdi burda vermem uygun oLmayabilir. 390 YTL ye aLdım. Junyan markası. Ancak H1 Far yazıyordu H1 ZenonLar oLmadı. Farları girerken engelleyen yeri birazcık törpüledik kestik oLdu. Ama aLdığım gibi KöşeLerine siLikon sıktırdım camın birleştiği yere yoksa su aLıyormuş angeL farlar. Şimdi ye kadar bi kere sorun yaşadım farlarda. Şöför Tarafındaki İlk AngeL imin Ledleri yanmış. Deiştirdim oLdu bitti. :) bide farlarda lambaların girdiği yeri biraz kestiğimiz için far ayarında birazcık zorluk yaşadık. çünkü içeriden kumanda edemiyorsun farları. Mecbur bir yere götürüp gösteriyorsun. benim için zor oLmadı. Taktırdığım gibi gittim yaptırdım ayarını oLdu bitti :) ama Çok sisli havada gece belli oluyor biraz ayarsızlık farlar farklı yerleri gösteriyor sanki ama onun dışında gayet memnundum aracımdan ve Farlarımdan. Panjura gelince onu kendim yaptım pek yorucu bir iş deiL ama biraz uğraştırdı tabiki.