Vectra B arka hoparlör

jedi_bayoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben burada arka kapılardan bahsetmiştim sorry.. :eek:

Elindeki ürün bu sanırım... Ve diğer resimdeki gibi montaj yaptırmak istiyorsun...

Kesilmesi gerekiyor eğer bu şekilde olmasını istersen.. bence gerek yok. Bagaj içine kabin yaptırabilirsin. yada kapılarına comp.sistemi takıp daha iyi bir ses alabilirsin :rolleyes:
Evet ürün bu aracın orjinalliğini bozmak istemiyorum. Yoksa kendi imkanlarımlada yapardım. Bu bagaja kabin resimli örneği varsa görrmek isterim. Ayrıca hoparlörler bagajda olunca ses te kalite artarmı düşer mi ?
Vectrali arkadaşım seninkide gayet hoş olmuş nasıl yapıldığını tarif edebilirsen bir deneyelim.

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapım aşamasındaki bir kac resim mevcut resimleri bulursam yayınlarım.öncelikle arka camın önündeki dösemeyi cıkartıyoruz yerine 5 mm kalınlıkta mdf kestiriyoruz tam oturacak şekilde sonra oval kolonlar için halka kesiyoruz ayrı bir mdf den daha sonra o halkalarıda monte ettikten sonra polyester işlemine gecebiliriz biraz karısık oldu ama resim paylasırım.
02082008002.jpg

http://img22.imageshack.us/img22/4488/02082008004.jpg
http://img163.imageshack.us/img163/6047/spa0044.jpg

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
umarım acıklayıcı olmustur.eğer istersen bende satabilirim düünürsen anlasırız...

ufuk 1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akadaşlar vectra b kasa 2,0 dtı hakkında bilginiz varsa paylaşırmısınız

jedi_bayoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşlerimin yoğunluğundan ilgilenemedim dün sacı nasıl kestiririm diye sormaya gittim uygulama pek hoşuma gitmedi. Sonra tekrar senin yöntemine döndüm. Bakayım mayıs ayına kadar buralarda yaptırabilirsem yaptıracam olmazsa zaten tayinim çıkacak ilk sırayada sakarya yı yazdım olursa yanına gelirim :D
Bu arada sana kaça maloldu ?

__PraMiT___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoparlmrden konu açılmışken dün vectra b aracın sol ön hoparlörünü söktüm. iyice patlamış teyp açıkken zırıltı yapıyordu. içinden gm orjinal hoparlör çıktı. orjinal tek hoparlör satılır mu? satılmazsa onun yerine aynı boyuttaki hoparlörün boyutları nedir?

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
16,5 -17 cm standarttır zatenç orjınalini bulman biraz zor gibi.

__PraMiT___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlız şu dikkatimi çekti. bu bahsettiğiniz boyuttaki hoparlörun arka kısmı cama değer mi? orası çok dar gibi geldi bana. çarşıda bi kaç hoparlör baktım arka mıknatıslı sarım kısmı geniş gibi.