Vectra B arka hoparlör

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
yanlız şu dikkatimi çekti. bu bahsettiğiniz boyuttaki hoparlörun arka kısmı cama değer mi? orası çok dar gibi geldi bana. çarşıda bi kaç hoparlör baktım arka mıknatıslı sarım kısmı geniş gibi.

orjinal harici hop. taktıracaksanız eğer ayrıyetten hop. arkasına kasnak taktırmanız gerekli. aksi halde cam, hoparlöre çarpar.
kasnağı da oto ses sistemleri satan ve motaj yapan yerlerde bulursunuz.

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşlerimin yoğunluğundan ilgilenemedim dün sacı nasıl kestiririm diye sormaya gittim uygulama pek hoşuma gitmedi. Sonra tekrar senin yöntemine döndüm. Bakayım mayıs ayına kadar buralarda yaptırabilirsem yaptıracam olmazsa zaten tayinim çıkacak ilk sırayada sakarya yı yazdım olursa yanına gelirim :D
Bu arada sana kaça maloldu ?

herzaman beklerim yaz olursa daha iyi olur:) arka sacı kestırme. valla bana tahminimin üstünde mal oldu marangoz arkadasım olduğu halde:( 80-90 lira gibi bir paraya mal oldu. ama daha farklı planlarım olduğu için cıkarıcam bu pandizotu.amacım reklam yapmak yada malımı pazarlamak değil ama isteyen olursa siteden bi arkadasa gitsin işi görülsün.

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlız şu dikkatimi çekti. bu bahsettiğiniz boyuttaki hoparlörun arka kısmı cama değer mi? orası çok dar gibi geldi bana. çarşıda bi kaç hoparlör baktım arka mıknatıslı sarım kısmı geniş gibi.

orjinal söktüğünüz kolonun kolonla birleşik kasnağı vardır mıknatısı birazdaha yukarda tutmak için.teypçilerde bu kolonlar için kasnak mevcuttur daha uygun istiyosanız bi marangoza gidip 2 tane halka kasnak kestirebilir bunlarla beraber monte ederseniz kolonun bobin kısmı cama değmez. bu kasnağın amacı arada kot farkı yaratmak:D

jedi_bayoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herzaman beklerim yaz olursa daha iyi olur:) arka sacı kestırme. valla bana tahminimin üstünde mal oldu marangoz arkadasım olduğu halde:( 80-90 lira gibi bir paraya mal oldu. ama daha farklı planlarım olduğu için cıkarıcam bu pandizotu.amacım reklam yapmak yada malımı pazarlamak değil ama isteyen olursa siteden bi arkadasa gitsin işi görülsün.
burada ne kadara yaptırayım diye maliyetini merak etmiştim. Yoksa nakliye sorun olmasa senden alırdım. Eğer burada yaptıramazsam mayıs a kadar bekleyeceğim sakarya olursa ve ben yaptırmamışsam zaten sorun değil gelince alırız :D

__PraMiT___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal söktüğünüz kolonun kolonla birleşik kasnağı vardır mıknatısı birazdaha yukarda tutmak için.teypçilerde bu kolonlar için kasnak mevcuttur daha uygun istiyosanız bi marangoza gidip 2 tane halka kasnak kestirebilir bunlarla beraber monte ederseniz kolonun bobin kısmı cama değmez. bu kasnağın amacı arada kot farkı yaratmak:D

Sağolasın üstadım. şu aralar maddi olarak sıkıntıdayım. yaptırdığımda sonucu bildiririm.

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burada ne kadara yaptırayım diye maliyetini merak etmiştim. Yoksa nakliye sorun olmasa senden alırdım. Eğer burada yaptıramazsam mayıs a kadar bekleyeceğim sakarya olursa ve ben yaptırmamışsam zaten sorun değil gelince alırız :D

abi düşünürsen yollayabilirim mardine ptt kargo da uygun diğerlerine göre. msn aliulvikeskin@hotmail.com