Vectra b anİ stop etme

Ahmet becit

Kayıtlı Kullanıcı
78-Karabük
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar geçenlerde, kavşağa geldiğimde aracım birden stop etti, bir kaç kere marşa bastım çalışmadı, 3-4 dakika sonra tekrar marşa bastığımda aracım çalıştı ve hiçbir sorun olmadı, o gündür bugündürde sorun yok, herhangi bir arıza lambasıda yakmadı, acaba neden olmuş olabilir, tavsiyeleriniz lütfen.

senator 2.5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın stop etmesinin çok sayıda sebebi vardır. bunlardan belki de en önemlisi rölanti regülatörünün arızalanmasıdır. çünkü bu regülatörün ömrünü 100.000 kilometreden sonra doldurması normaldir. bu regülatörü, yetkili servislerde satılan orjinal gm olanlarla değiştirmek tek çözüm yoludur. internette satılan gm olmayan hiçbir ürün arızayı gidermez. hiç boşuna kimse kendini kandımasın. yan sanayi sorunlu regülatörler 80 tl civarında, orjinal gm olanlar 650-700 tl civarındadır.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
debriyajla frene bastığınız anda mı stop etti

Ahmet becit

Kayıtlı Kullanıcı
78-Karabük
Siteyi ziyaret et
evet, kavşakta durmak için frene bastım ve vitesi boşa attım, ondan sonra oldu.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hımm teşhisi koyalım o zaman egr

coo007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba
Aynı sorun benim 1999 model 1.8 zafiram dada var.
Durduğu yerde 6 7 bin devire kadar gaz verip bırakıyorum sorub yok.ancak hareket halinde iken durmak için yada vites değiştirmek için debriyaja basınca devir çok düşüyor ya stop ediyor yada zar zor toparlıyor.araçta en ufak çekiş patlatma sorunu yok.110 binde benzinli tüp yok.geçen ustaya götürdüm.bilgisayara bağladı hata yok dedi.hatta aracı kullandı denedi.10 dakka falan hiç stop etmedi.beni yalancı çıkardı araba.bende kendim balata spreyi ve enjektör temizleyici aldım.egryi ve kelebeği temizleyip.birde enjektör temizleyici yi kullanıp sonucu buraya yazacağım.

PLK-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi