Vectra b 2001 tdı turbo selenoid valf arızası

Turbu Selenoid Valf Arızası

• Kullanılan toplam oy
    9

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarin geri donus (((

MURATRND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni aldığım arabam sayesinde foruma üye oldum aslına bakarsanız çok eski değilim. Fakat Opelin tüm modelleriyle ilgili her türlü çözüm bilgi vs. var sadece bizim bu DTI 'in bu problemi hakkında hiç bir yerde çözüm yok :) DTI'ylar öksüz kalmış yahuu.. Arabamıda çok seviyorum satmak istemiyorum sorunu çözmek istiyorum ama malesef çözemiyorum. Ankara'da hemen hemen 15 ustaya gösterim en az 2-3 bin harcadım ki şu yoklukta çok iyi paralar benim için:)

Son düzenleme:

MURATRND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanlis kulvarda ilerliyorsunuz 20 egr 50 vakum degistirin duzelmez.vakum arizali egzantrigin ucunda vestinhauzun emis yaptigi vakum patlak ve yag veriyor hava sistemine ince borulardan gececek havaya motor yagi girdigi icin tikaniyor ve p0400 egr arizasi verir vakumu degistirin sistemi borulari valfleri balata spreyi ve hava ile temizleyin duzelsin baska yerlerde aramayin yersiniz kafayi en sevdigim ve ilgi alanim dth makinalar double sorun )) ustasi yok alin size kalici bilgi KORE DEN SEVGILERLE. Biraz uzaktayim ama bi giriim dedim hop bu konu geldi onume bende yaziim dedim saygilar sevgiler pigme memleketinden...

"vakum arizali egzantrigin ucunda vestinhauzun emis yaptigi vakum patlak ve yag veriyor hava sistemine ince borulardan gececek havaya motor yagi girdigi"

yalçın abi hangi parça tam olarak ben anlayamadım :)

Kara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalçın bey size ulaşmam gerekiyor ama nasıl ulaşırım özel mesaj gönderemiyorum hata veriyor bana yardımcı olurmusunuz