Vectra B 2001 Çalışmama Sorunu

mendel50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
immo iptal edilebilir , kayserideysen nil elektronik var orda sana yardımcı olabilirler

mehmet1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abilerim ne yaptık ne ettiysek problem çözülmedi.En son Sıfır beyin aldık taktık araba düzeldi problemsiz çalışıyo şu anda.etmiş olduğunuz yardımlardan dolayı hepinize teşekkür ederim

magic_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne kadara mal oldu sıfır beyin

mehmet1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1350 liraya mal oldu.Baya bir yük oldu bana ama araba şimdi tıkır tıkır çalışıyo sorunsuz.

vabisci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar konu Çok eski ama imobilaızer arızası nedeniyle basıma geleni sizlerle paylaşmak istedim 1.8vectra b aracım imo arızası verdi sorunun okuyucuya oldugunu yenisi takılırsa sorunun giderilecegini söylediler kabul ettim(1000tl)sonra araya çok bilen ustalar girdi ve immo iptal edildi ve ne olduysa bundan sonra başladı motorda tekleme gaz yememe kısaca performans diye bir şey kalmadı sonra üste6000tl verdim 1.4megan2 hb aldım sizlere tavsiyem işi ehli kişilere yaptırmanız

Ahmet becit

Kayıtlı Kullanıcı
78-Karabük
Siteyi ziyaret et
Kardeşim, ben aynı sorunları yaşadım, yapılmayan kalmamıştı, egsozcuya gittim katalizörü söktürdüm, içi darmadağın olmuş , bu nedenle araç ne hava alabiliyo, ne çalışabiliyor, katalizörü yeniledim, aracım şu an nefes almaya başladı, ve inan yeni gibi oldu, katalizörü söktür, ama üstten bakınca anlaşılamayabiliyor, katalizörü komple söktürüp iki taraftanda kontrol ettir. Sorunun çözülecektir.

Saruum

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et
S

Saruum

Kayıtlı Kullanıcı
37-Kastamonu
Siteyi ziyaret et
Kardeşim, ben aynı sorunları yaşadım, yapılmayan kalmamıştı, egsozcuya gittim katalizörü söktürdüm, içi darmadağın olmuş , bu nedenle araç ne hava alabiliyo, ne çalışabiliyor, katalizörü yeniledim, aracım şu an nefes almaya başladı, ve inan yeni gibi oldu, katalizörü söktür, ama üstten bakınca anlaşılamayabiliyor, katalizörü komple söktürüp iki taraftanda kontrol ettir. Sorunun çözülecektir.
Bendede corsa b var 1999 1.2 otomatik benzinli lpg yok immobilizer yanlis sinyal diyor 2 kere beyin set olarak degisti ama sorun ayni basina gelen varsa yardimci olabilirmi