Vectra B 1998 sıfır motor arıyorum!

HakanAltuntaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ruhsat yanımda yok bilgileri veremeyeceğim. araba otomatik şanzuman. 4 bin tl dediğiniz ikinci el mi? şasi numarası ile ne bulacaksınız motor mu parçasını mı

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor kodunuz X20XEVdir zaten başka kodlu 2.0 yok vectra b'de fakat yıllar içinde aynı motorun 3 farklı versiyonu yapılarak takılmış hangisini olduğunu anlamak için şasi numarası gerekiyor.

4bin tl olan katalogta değiştirme diye geçiyor ben üzerindekini alıp sıfırını veriyolar diye biliyordum ama bir arkadaşım bana kullanılmış ürünlerin sıfırdan fabrikada yenilerek satılması demişti tam emin değilim o yüzden. Ben aracıma sıfır turbo aldığımda bu şekilde fabrikada yenilenmiş üründü sıfır üretimi durdurulmuş meğersem o yüzden arkadaşın söylediği olabilir diye düşünüyorum yetkili servisin yönlendirmesi en doğrusu olacaktır.

attachment.php

Ekli dosyalar

• X20XEV.jpg
    X20XEV.jpg
    95.2 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yedek parça bölümüne bağlanın serviste kaydınız varsa plakayı yoksa şasi numarasını isteyeceklerdir. Siz verince hangisinin aracınıza uygun olduğunu ve fiyatını söylerler zaten. O zaman (değişim) diye geçen ucuz versiyonun ne anlama geldiğinide sorarsınız üzerindeki motoru mu alıyorlar yoksa yenileme motormu takıyorlar diye.

HakanAltuntaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pazartesi günü opel türkiye'yi ararım o zaman