VECTRA B ÇALIŞMIYOR

burakk1010

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
HERKESE İYİ AKŞAMLAR. 98 MODEL 2,0 CD VECTRA B1 ARACIM NE YAPTIYSAM ÇALIŞMIYOR. HİÇ BİR SORUN YOKKEN BAŞLADI BU SORUN, ÖNCE İMMO HATASI VERDİ YENİSİYLE DEĞİŞTİ HATA VERMİYOR SUAN AMA YİNEDE DEĞİŞMİYOR. ARACA YAPILMASINA RAĞMEN ÇALIŞMAYAN İŞLEMLER
1- KOMPLE MOTOR ELEKTRİK TESİSATI DEĞİŞTİ 0 OLARAK
2-İMMO BEYNİ DEĞİŞTİ
3-KRANK VE EGZANTRİK SENSÖRÜ DEĞİŞTİ GM MARKA İKİSİDE
4- BU SIRADA AKÜ BİTTİ VARTA AKÜ TAKILDI
5- 4 ADET GM ÇİFT TIRNAK BUJİ
6- MARŞ MOTORU REVİZE EDİLDİ
8- BENZİN BORULARI VS KONTROL EDİLDİ
TÜM BU İŞLEMLERDEN SONRA HALA ÇOK GÜZEL MARŞ BASMASINA RAĞMEN ARAÇ ÇALIŞMIYOR, EN SON 2 VE 4 NOLU BUJİLERE ATEŞLEME GELMİYORMUŞ, 0 DELPİ MARKA BOBİN TAKIP DENENDİ ANCAK SORUN YİNE AYNI. DAHA ÖNCE BAŞINA GELMİŞ VEYA FİKRİ OLABİLECEKLERDEN YARDIM BEKLİYORUM. TEKRARDAN İYİ AKŞAMLAR

omercn_ylmz

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Hocam öncelikle geçmiş olsun. Arıza lambası yanıyor mu. Yanıyorsa bilgisayara bağlatın. Elektrik tesisatı sıfır ise soketleri yanlış takılmış olabilir kontrol ettirin. Motor beyni kontrol edildi mi

burakk1010

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim hocam, bilgisayara bağlandığında bir arıza vermiyor, soketlerin yanlış takılması da bir ihtimal tabi, baktıracağım buna, beyine de bakılmadı, son çare beyin kalıyor sanırım benim de aklıma başka birşey gelmiyor artık

omercn_ylmz

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Ateşleme var mı peki araçta? Buji kablo sıralamasını kontrol ettirin

burakk1010

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
2 ve 4 nolu bujilere ateşleme gelmiyordu, bugun hallettik sorunu. sorun beyindeymiş, tamir gördü ve düzeldi, yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ederim. şimdi de rolanti motoru arızası çıktı başıma :D onuda halledeceğim.

Kingface

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Rölanti arızası nasıldı sizin benimde var aynı sorun