Vectra B 1998 sıfır motor arıyorum!

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gümrük sorununu bilmem ama eğer bunu hele benim verdiğim komple motoru alıp taktırabilirseniz diğer motr aksamlarını satabilir bir nebze giderinizi karşılayabilirsiniz artı
şu sayfaya yeni motor için bir göz atın derim güzel bilgiler var yani araç motoru değişince yapmanız gerekenler
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=89544

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet ne yazık ülkemde bu gibi şeylerden kurtulamadık,almanyada istediğiniz motoru takın yani aynı motor olmak kaydı ile motor numarası değişsin kimse ona bakmaz,bakılan motorun aynı olması ve karoseri şaşe değişmesin tek

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sıfır komple motor olmayabilir ancak sıfırdan bir motor toplamak mümkündür. Silindir kapağı sıfır olarak satılıyor 880-950TL arası parcacılarda orjinal GM. Blok da aranırsa bulunabilir, iç aksam zaten çok basit bulunuyor. 650 liraya GT eksantrikleri satıyor bir eleman 650 liraya onu 550 hatta döve döve 500 e alırız :D süper motor topladım tebrik ediniz :rakir:

HakanAltuntaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara'dan ikinci el motor buldum 3500tl ve rektefiye yaptırıyorum toplam 4500tl.
sizce iyi olur mu ne kadar daha gider

Son düzenleme:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
1000 TL rektefiye bana biraz garip geldi açıkçası.

HakanAltuntaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediği gibi kontrol yıpranmış parçalar varmıdır gibisinden açacak içini

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o motor hala üretiliyor sadece fabrika yenilemesi olarak sanırım sıfır döküm olarak değil şasi numarasıyla yetkili servisten öğrenebilirsiniz ama ellerinde olması zor 1 ay gibi bi süre beklemek zorunda kalabilirsiniz. Opel kart indiriminide yapılır montajı orada olursa. Şasi numarasını özelden atarsanız size motorun parça kodunu bulabilirsem fiyatınıda verebilirim.

3 modeli var manuel şanzuman için (f23 spor şansuman hariç) biri 11bin tl civarı diğer ikisi 5700tl görünüyor eğer sıfır döküm isterseniz 5700lük olanın fiyatı 22bin tl gibi saçma bir rakam.

5700 üzerinden %30 nidirim yapılıyordu sanırım karta 4000tl oluyor +montaj +yasal işlemler fakat 2. el motor parçalarından güzel bir para kazanılır.

Son düzenleme: