Vectra-Astra piyasa fiyatları..

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

21 Nisan günü 2004 1.3-Enjoy Corsamızı sattık,

Şu anda 2004 model ve üzeri daha büyük bir araç bakıyoruz..

Vectra Edition 2005 ve 100.000 km civarı boyasız LPG li sunrooflu kaça alınmalı?

Ya da 2006 Essentia-Comfort-Elegance'lara ne kadar verilmeli?(1.6 motor)

2006-2009 Sedan Astra G 40-80.000 km arası ederi nedir? (1.6 motor)

Bunlardan sadece bildiklerinizi ya da alış-satış fiyatlarını duyduklarınızı, şahit olduklarınızı yazarsanız sevinirim.

İnternette fiyatlar çok uçuk baktıkça kafa karıştırıyor.

Bu arada Astra-G , ya da Vectra-C düşünüyoruz Astra-H düşünmüyoruz. Yazdığım araçları da 1.6 motor mümkünse LPG'li düşünüyoruz.

Özellikle internette fiyatlar çok uçuk geldi bana.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu forumda sabah 9 da yazdığım mesaja yaklaşık 15 saattir hala cevap gelmiyosa çok kayıp vermişiz demektir :( gecen sene böyle miydi buralar bi konu açıldımı herkes bişeyler yazardı. Eski opelim.net i istiyoruz. Database errorlar çok kayıp verdirmiş bize :(

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla hocam temız astra g arıyorsan o fıyatlara nerden baksan 21 23 arası degısıyor ama astra glerde sadece elegance ve etitionslarda var sanırım sanroff vectra arıyorsanda yıne aynı fıyatlar arada en fazla 1 2 mılyar oynar sanırım

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g hem yaş hemde km olarak daha mantıklı geliyor...

temiz bulursanız 25'e kadar çıkabilir.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
C1 kasa vectralar 19-29 gibi değişiyor ama temizine bence 22-23 verilebilir. 19 luklar ya pert yada sıkıntılı,29 luklar sahibi tarafından çok seviliyor olmalı ki benim aracım değerlidir görüşünün yansıması.23 bin tl ye güzel bir C1 bulunabilir.
G kasa astraya hiç bulaşma derim.bulaşma derken araç büyütmek istiyoruz dediğin için böyle söylüyorum. iki tane vectra kullandıktan sonra G kasa astra aldım ve yine C kasa vectra peşindeyim o kadar söyliyim.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 Enjoy Astra da kullandım 2004 Comfort Vectra da. Tabikide Vectra onun yanında daha ağır basıyor. Onun için öncelik vectrada. Vectra almışken edition ya da elegance olsun diyorum.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir sorum daha olacak. Vectra Edition ile Design Edition arasında fark var mı ? Elegance ile bunların arasında ne gibi farklar var ?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
design edition tek bir model aslında ayrı ayrı değil. Sahibinden.com öyle algılıyor nedense :) ama ben olsam design editiona o kadar para bağlamam comforttan çok bir artı özelliği yok ve sahipleri tarafından opel sadece onlara özel yapmış gibi birde eleganceden çok para istiyorlar. almışken elegance alırım. çok pişmanım elegance almadığıma. 2005 yerine 2003 2004 olsun diyip elegance alabilirken hemde...

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki elegance ile edition arasında cok fark var mı? 2005 Edition da hosuma gitti. Gts tamponu deniliyo sanırım tampon sisler falan farklı. Sunroof olanı var.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki elegance ile edition arasında cok fark var mı? 2005 Edition da hosuma gitti. Gts tamponu deniliyo sanırım tampon sisler falan farklı. Sunroof olanı var.
elegancede uçuk bir donanım var. hafızalı koltukar elektrikli perdeler v.s. editionda 3 kollu spor direksiyon karartılmış ön ve arka stoplar bazılarında gts tamponu xenon. hepsinde sunroof yok zaten...