vectra a jant önerileriniz....

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu jantlar güzel ama önlerde asırı ofset olursa camurluklara surtuyro ben gecen ay 2 resımdekı jantı aldım surtme sorunu yasıyorum mecbur camurluk sısırme yaptıracagım ıstemeyerek de olsa sız satıcıdan jantın onlerının ofsetsız ya da az ofsetlısını temın edebılıyorsa bu jantları tercıh edınız ayrıca ılk resımdekı brock un takılıpda yakısmadıgı arac neredeyse yok

fikir vermesi açısından linke bakabilirsiniz brocklu bır calıbra
http://www.tunershop.co.uk/Gallery/popups/102/Opel-Calibra-Brock+B1.html

opelvectra06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar önerileriniz için teşekkür ederim.. 195 50 15 ebatlarında jant ve lastik nasıl olur sizce bide adanalı mı brock mı yada bunlardan ayrı vectra a ya giden bi jant ???

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar önerileriniz için teşekkür ederim.. 195 50 15 ebatlarında jant ve lastik nasıl olur sizce bide adanalı mı brock mı yada bunlardan ayrı vectra a ya giden bi jant ???
ben olsam brock tercih ederdim adanalı da iyi ama brock un yerini tutmaz ben bulamadığım için adanalı aldım bahsettiğin ebat sanırım orjinal ebatları bence bu ebatlarda ön çamurluklara sürtme sorunu yaşamazsın ama yaylarla vs oynamazsan , dediğim gibi bu tarz ofsetli jantlarda lastik olması gerekenden cok daha fazla dışa çıktığından seyir halinde yaylanmalarda ,esnemelerde sağa sola keskin dönüşlerde önlerde sürtme oluyor ...

http://img685.imageshack.us/i/aua8keskinkt4big.jpg/sr=1

üsttekiler keskin kt4 çok güzel jantlar

http://www.tunershop.biz/xt/popup_gallery.php?content=98

üsttekiler keskin kt5 bunlar da çok güzel bence

http://www.flickr.com/photos/vongerman/4375377959/

üsttekiler bbs rs

bence bu tarz jantlar seçmelisin keskin kt4 olabilir mesela

opelvectra06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kararımı verdim brock b1 15" alcam...... ama lastik ölçüsünde hala kararsızım yardımlarınızı bekliyorum

Cihanqir

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kararımı verdim brock b1 15" alcam...... ama lastik ölçüsünde hala kararsızım yardımlarınızı bekliyorum

brock un 15 idemi varmış sadece 16 var demişlerdi araştırırken

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
isabetli bir karar tebrik ederim onlere dedıgım gıbı ofseti az almalısın yanı arkalarla onler aynı olmamalı bu durumda camurluklara surtebılır bu cok onemlı
lastik ve jant ebatı olarak da 205 50 16 cok ıyı olur kanımca ben bu olculerın adanalı tabır edılenını aldım ama onlerde surtme sorunu yasıyorum ıstersen fıkır versın dıye resım eklerım

opelvectra06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben önlerin değil de sanki arkaların daha çok sürtebileceğini düşünüyorum çünkü vectra a da bildiğiniz üzere lastik çamurluk mesafesi ve çapı öne göre arkada daha az bide yakıtın fazla artmaması için 15" düşnüyorum.. 195 50 15 yakıtımda fazla bi oynama yapmaz herhalde..orjinal ebatları 195 65 14 sadece lastik tabanı biraz genişleyecek..

Cihanqir

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
brock 15 nerden buldunuz yazabilirmisiniz sadece 16 var diyorlar halen 15 inc yok diyorlar

opelvectra06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iskitlerde bi rot balanscıda bulmuştum..adını tam olarak hatırlamıyorum