vectra-a garajı

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç gereğinden fazla esner, çukurlara daha sert düşer ve ses yapar, virajlarda araç fazla yatar, fren mesafen artar, uzun yolda rüzgardan daha fazla etkilendiği için yolda gezmeler yapar. En basit testi, aracı olduğu yerde sertçe salla, araç 1 enfazla 2 esnemeden sonra sabit duruma gelmelidir, amerikanlar gibi sallanıyorsa amortisörler özelliğini kaybetmiştir. Bir de alttan bak amortisörlerde yağ kaçırma var mı? Amortisörlerin tamiri ile uğraşmanı önermem, kaliteli yenileri ile değiştirmen daha ucuza mal olur.

bir şeyi bari unut da biz ekleyelim savaş abi ya hepsini saymışsın maşallah :):D:)

hasali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sökümün ayrınytıları yok malesef bunu yapalı bayağı oldu o zaman fotolarını çekmek aklıma gelmedi. çünkü site ile tanışmamıştım
ama ön panelde işim olurda sökersem mutlaka çekerim eklerim...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

cihanozcelik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mtk var nakata var satıcı arkadaş bunlardan hiç şikayet gelmedi dedi. siz ne tavsiye edersiniz?bunların fiyatları uygun baya

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Marka yardımı için Alper'e sözüm var. Ben mtk ve nakata markalarını hiç duymadım, o nedenle de yorum yapamam. Ama bildiğim bir şey var yoğurtçu, yoğurdum ekşi demez, kazanacağı paraya bakar. Amortisörlerin görevleri oldukca önemli olduğuna göre karar senin. Sonra işin sonu ucuz etin yahnisi yavan olur hesabına gelmesin.

seckinataoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iddaatc.com
p10207421xr3.jpg

p10207481zy8.jpg

bu da benim araç 94 model gt çok keyifli bi araç.

Araç süpermiş.... Motoru yenimi yaptınız. Çok temiz ve güzel....

Kazasız Belasız Güle güle 1000