VB380 aracım

VB380

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ön panjur mat siyah kaplama ayna kapaklarını pianoblack dusunuom çok sırıtırmı mat devam mı edeyim. evo ön lip sipariş verıcem yoksa panjuru pianoblack e çevırıp aynaları öylemi yapayım .(tesekkurler):cool:

yapabileciğim baska neler olabilir yorumlarınızı bekliyorum arkadaslar.

ozanyildiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle kazasız belasız kullanmanız dileğimi ileteyim sonrasında ise ben şu far karartma olayına hala anlam veremedim ama tabi ki zevk meselesi örneğin forumda EP plaka sanırım beyaz bir corsa D var bence başarılı bir modifiye örneğidir.ben de siyah corsa d var yan aynalar ve oem jantlarını advanti(Subaru) sarısı düşünüyorum.aracım beyaz olsaydı eğer turkuazdan şaşmazdım naçizane görüşlerim bunlardır.Tekerinnize taş değmesin efendim keyifli sürüşler .

VB380

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
goruslerınız için tesekkurler sizede kazasız belasız surusler EP plakalı aracıda inceleyip fikır alıcam :rolleyes: buda son hali

ozanyildiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
goruslerınız için tesekkurler sizede kazasız belasız surusler EP plakalı aracıda inceleyip fikır alıcam :rolleyes: buda son hali

rica ederim ne demek herzaman gerçekten beyaz corsa başkadır stoplar harika bayıldım keyifli sürüşler :rakir::rakir::rakir: ama sanki corsa yazısıda sokülebilirmiş :confused::confused::confused::confused:

VB380

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ilk isim o olucak yazi ve amblemi sokmek istioyorum zaten :)

VB380

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu hafta sonu sokucem soktukten sonra foto koyarim. Foruma yazdım amblemde yapistrmaymis

VB380

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
logo ve yazıları söktum yapıskanlrı temızlemek ölüm harbiden